HABER

Fotoğraflarla bir İstanbul gecesi

Gezenbilir.com sitesi, büyük bir ilgi ile karşılanan İstanbul'u gece fotoğraflama etkinliğine devam ediyor.

Bu amaçla, 10 Kasım Cumartesi saat 19:00'da Taksim'de bulunan Mitanni Kafe'de biraraya gelinecek. Saat 20:30'a kadar katılımcılar, kafede fotoğraflarını bir sunum göstergesi ile sergileyecek. Gezi öncesinde saat 19:00-20:30 aralığında Mitanni Kafe'de yapılacak olan fotoğraf gösterimine katılmak isteyenlerin, yaklaşık 30 fotoğrafı bir CD veya hafıza kartına kopyalayarak yanlarında getirmeleri yeterli.

Gösterimin ardından ise yeni fotoğraflar için yola düşülecek. Gezenbilir.com, bu ikinci 'gece İstanbul fotoğrafları' gezisinde İstiklal Caddesi - Tünel - Şişhane - Unkapanı Köprüsü üzerinden, Sirkeci - Sultanahmet - Kadırga rotasını takip edecek. Bu zengin rota ile, sabahın ilk ışıklarına kadar sürecek bir gezi söz konusu. Etkinliğe katılmak için fotoğrafçı olmak veya bir fotoğraf makinesi sahibi olmaya da gerek yok. Tek gereken, İstanbul gibi farklı kültürlere evsahipliği yapan, her semti ayrı bir hikayeyi barındıran bir şehri keşfetme isteği…

Gezenbilir.com, fotoğrafçı katılımcılarına tripot getirmelerini hatırlatıyor. Hatta, varsa, yedek tripotların getirilmesi, tripot sahibi olmayan katılımcıların da istifade etmesini sağlayabilir. Ayrıca bir Kasım gecesinde havanın soğuk olacağı gerçeğini bilerek, kalın giysiler, eldiven, bere ve yağmurluk alınmasını da unutmamak gerek. Geziyle ilgili detaylı bilgiye www.gezenbilir.com sitesinden veya Mustafa Tekiner'den (0533 521 8661) ulaşılabilir.

Mitanni Kafe'ye ulaşım:
Çukurluçeşme sok. No:14 Beyoğlu (İstiklal Caddesi üzerinde bulunan Büyükparmakkapı Sokak'tan içeri girince Zarifi Restaurant'ın 20 metre ilerisinde solda)
Tel: 0212 244 2472

Daha detaylı bilgi ve katılım için:
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=8920.0

Bir önceki gezinin fotoğrafları için:
http://www.gezenbilir.com/index.php/topic,8921.0

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön