HABER

Gago, Real Madrid'e daha yakın

İspanya'da uzun süredir spor basınını meşgul eden ve Real Madrid'le Barcelona'nın transfer etmek için kıyasıya mücadele verdiği Gago transferinde yeni gelişmeler yaşanıyor.

Arjantin'in ünlü takımlarından Boca Juniors'ta forma giyen Gago'yu transfer etmek için İspanya'nın iki futbol devi Barcelona ve Real Madrid kıyasıya mücadele ediyorlar.

İspanyol basınında her gün çelişkili haberler çıkması üzerine ilk kez konuşan Gago'nun menajeri Marcelo Lombillo, "Gago'ya her iki İspanyol Kulübü'nden de transfer teklifleri geldiği doğru. Ancak şunu diyebilirim ki; tarafların anlaşması durumunda Gago'nun ilk tercihi Real Madrid olacaktır. Her iki kulüpte Gago'nun transferini gerçekleştirmek istiyor. Açıkçası her şeyden önce böylesine dünya çapında büyük kulüplerden transfer teklifi almak bile Gago'nun kalitesini ortaya koymaya yeterli" dedi. Marcelo Lombillo, genç orta saha yıldızının, Avrupa'da futbol oynamak için oldukça istekli olduğunu ve bunun için kendisini hazır hissettiğini de vurguladı.

Lombillo, sözlerinin sonunda ise, Barcelona taraftarlarını kızdıracak bir açıklama yaparak, "Real Madrid, çok daha büyük bir kulüp. Onun formasını giymek, orada futbol oynamak her futbolcunun hayalidir" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön