KADIN

22-28 Ağustos haftası burçları neler bekliyor? 22 Ağustos haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 22-28 Ağustos haftası neler bekliyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bu hafta ayrıntılar bir hayli zorlayabilir. Bu hafta Aslan sezonuna veda ediyoruz. Perde Başak burçları için açılıyor.

22-28 Ağustos haftası Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını zor bir hafta bekliyor olabilir. 22-28 Ağustos haftası burç yorumlarına göre neler yaşanacak?

Güneş, Başak burcuna geçiyor. Hayatımızdaki ayrıntıları fark edeceğimiz bir hafta olacak. Şimdiden Başar burcunun en ünlü isimlerinden Zendaya, Prens Harry ve tabii ki Beyoncé’nin doğum gününü kutluyoruz. Başak'ın yönetici gezegeni Merkür kafa karıştırıcı Neptün ve ağır Plüton ile bağlantı kurarak bir yolculuğa çıktığı için iletişim bu hafta pek iyi gelişmeyebilir. Ancak her şey daha iyiye doğru gidecek.

Hafta boyunca Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında nelerin beklediğini sizler için derledik.

22-28 AĞUSTOS HAFTASI BURÇ YORUMLARI

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler