Haftalik Burc Yorumlari Haberleri Ve Son Dakika Haftalik Burc Yorumlari Haberleri

Haftalik Burc Yorumlari Haberleri Ve Son Dakika Haftalik Burc Yorumlari Haberleri

Doğduğunuz aya göre sahip olduğunuz burçlar, sizin karakterinizi ve kişiliğinizi belirliyor. Her aya özel olarak belirlenen burçlar toplam 12 tanedir. Astronomik uydularla eşleşen burçlar, uzaydaki gezegenlerin ve güneşin hareketlerinden, dönüşünden ve konumundan etkilenir. Gökyüzündeki değişimler günlük, haftalık veya aylık olarak yorumlanır. Her haftanın başlangıcında sizi nelerin beklediğini görmek için haftalık burç yorumlarını takip edebilirsiniz. Bu yorumlar, çalışmalarınıza, günlük aktivitelerinize, yemek düzeninize ve aşk hayatınıza kadar yaşamınızın her anını şekillendirmenize yardımcı oluyor. Kendinizi daha iyi hissetmeniz için atacağınız adımlara karar vermeden önce haftalık burç yorumlarınızı inceleyebilirsiniz. Gazete ve dergilerden okunabilen burç yorumlarına internetin gelişimiyle birlikte çok daha kolay bir şekilde ulaşılmaktadır. Cep telefonlarınıza indirebileceğiniz uygulamalarla da bu yorumları rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları Haberleri

15-21 Ağustos haftası burçları neler bekliyor? 15 Ağustos haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 15-21 Ağustos haftası neler bekliyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları bu hafta bir hayli zorlanabilir.

Kadin 13-08-22 11:56

8-14 Ağustos haftası burçları neler bekliyor? 8 Ağustos haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 8-14 Ağustos haftası neler bekliyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları bu hafta hayatın akışını biraz yavaşlatmak durumunda kalabilirler.

Kadin 06-08-22 12:10

1-7 Ağustos haftası burçları neler bekliyor? 1 Ağustos haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 1-7 Ağustos haftası neler bekliyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları bu hafta dönüm noktası yaşıyor olabilirler. Yeniliklere ve değişikliklere hazır olun.

Kadin 30-07-22 08:07

2 – 8 Mayıs haftası burçları neler bekliyor? 2 Mayıs haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 2 Mayıs haftası neler bekliyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını sürprizlerle dolu bir hafta bekliyor.

Kadin 30-04-22 10:47

Haftalık Burç Yorumları

Haftalik Burc Yorumlari Hakkındaki Haberler Mynet'te. Haftalik Burc Yorumlari Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

25 Nisan - 1 Mayıs haftası burçları neler bekliyor? 25 Nisan haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 25 Nisan haftası neler bekliyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını sürprizlerle dolu bir hafta bekliyor.

Kadin 23-04-22 13:52

18-24 Nisan haftası burçları neler bekliyor? 18 Nisan haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 18 Nisan haftası neler bekliyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını sürprizlerle dolu bir hafta bekliyor.

Kadin 16-04-22 12:17

11-17 Nisan haftası burçları neler bekliyor? 11 Nisan haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 11 Nisan haftası neler bekliyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını sürprizlerle dolu bir hafta bekliyor.

Kadin 09-04-22 15:06

27 Mart – 3 Nisan haftası burçları neler bekliyor? 27 Mart haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 27 Mart – 3 Nisan haftası neler bekliyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını yoğun bir hafta bekliyor.

Kadin 26-03-22 08:42

21-27 Mart haftası burçları neler bekliyor? 21 Mart haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 21-27 Mart haftası neler bekliyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını yoğun bir hafta bekliyor.

Kadin 19-03-22 15:21

7-13 Mart haftası burçları neler bekliyor? 7 Mart haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 7-13 Mart haftası neler bekliyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını yoğun bir hafta bekliyor.

Kadin 05-03-22 14:49

28 Şubat - 6 Mart haftası burçları neler bekliyor? 28 Şubat haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 28 Şubat - 6 Mart haftası neler bekliyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını yoğun bir hafta bekliyor. İş hayatında sürprizler, aşk hayatında ise olumlu gelişmeler var.

Kadin 26-02-22 10:40

21 - 27 Şubat haftası burçları neler bekliyor? 21 Şubat haftası burç yorumları: Ani kararlar, sürpriz teklifler ve daha fazlası...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 21 - 27 Şubat haftası neler bekliyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları iş yerinde sürprizlere, yeni kazanç kapıları ve tekliflere karşı hazırlıklı olmalı.

Kadin 19-02-22 12:16

14 – 20 Şubat haftası burçları neler bekliyor? 14 Şubat haftası burç yorumları: Burçlar için değişim sinyalleri...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 14 – 20 Şubat haftası neler bekliyor. Şubat ayının başlamasıyla birlikte, haftanın akışını belirleyecek olan Kova Yeniayı gerçekleşecek. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının yaşayacağı huzursuzluk zaman zaman yerini kısa süreli gerilimlere bırakabilir.

Kadin 12-02-22 12:31

7 – 13 Şubat haftası burçları neler bekliyor? 7 Şubat haftası burç yorumları

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 7 – 13 Şubat haftası neler bekliyor. Şubat ayının başlamasıyla birlikte, haftanın akışını belirleyecek olan Kova Yeniayı gerçekleşecek. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının yaşayacağı huzursuzluk zaman zaman yerini kısa süreli gerilimlere bırakabilir.

Kadin 05-02-22 13:46

31 Ocak – 6 Şubat haftası burçları neler bekliyor? 31 Ocak haftası burç yorumları

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 31 Ocak – 6 Şubat haftası neler bekliyor. Şubat ayının başlamasıyla birlikte, haftanın akışını belirleyecek olan Kova Yeniayı gerçekleşecek. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının yaşayacağı kısa süreli belirsizlikler yanlış yollara sapmasına neden olabilir.

Kadin 28-01-22 15:02

24-30 Ocak haftası burçları neler bekliyor? 24 Ocak haftası burç yorumları

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 24-30 Ocak haftası neler bekliyor. Mars, Oğlak burcuna geçiyor. Burçların iş hayatı hareketleniyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını hem maddi hem de manevi olarak içsel bir yolculuğa çıkıyor.

Kadin 22-01-22 14:42

14 – 20 Haziran haftalık burç yorumları | Güneş tutulmasının etkileri ortaya çıkıyor!

Haftalık burç yorumları, her hafta kişilere yol gösterici yorumlarda bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde yaşanan Güneş Tutulması ile birlikte oluşan olaylar, artık etkilerini göstermeye başlayacak. Bu hafta önünüze çıkacak fırsatlara oldukça dikkat edin. Fırsatları farkında olmadan kaçırabilirsiniz. Dikkatli olun. Peki Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa ve Koç burcunun haftalık burç yorumları nasıl? İşte Astrolog Merve Rençber’in burç yorumları…

Kadin 14-06-21 07:59

İşte 3 – 9 Mayıs haftası burç yorumları | 3 – 9 Mayıs haftasın burçlarda neler oluyor?

3 – 9 Mayıs haftasında burç yorumları gelişmeler için ne diyor? 3 Mayıs itibariyle burçlarda zorlayıcı bir enerji hakim. Bu hafta burçlar birazcık zorlanabilir. Akrepleri gergin bir hafta beklerken, Koç burçları haftaya bir tempoyla başlıyor. Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa ve Koç burcunun haftalık burç yorumları nasıl? İşte Astrolog Merve Rençber’in burç yorumları…

Kadin 03-05-21 07:28