HABER

Erkekleri yatakta süperstara çeviriyor! Penisi güçlendiriyor

Bilim, penis için hayati önem taşıyan bir dizi besin maddesini ve onun yapabileceği her şeyi tanımladı. Bunlardan dördü diğerlerinden daha yararlı görünüyor. Penisi güçlendiren bu 30 protein, kasları geliştirerek erkekleri yatak odasında bir süperstar haline getirebilir. Erkekler için rehber gibi olan listeyi yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.

Tutkulu ve unutulmaz bir seks için erkeklerin beslenmelerine eklemek durumunda oldukları bazı besinler var. Kasları güçlendiren zengin içerikli besinler sayesinde kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedebilirsiniz.

Bilim insanları güçlü bir seks hayatı için erkeklerin özellikle alması gereken dört vitamin olduğunu söylüyor.

iStock-488319066

ÇİNKO

Çinko, testosteron seviyelerini yükseltir ve ereksiyonların ve sağlıklı spermlerin sağlanmasına yardımcı olur.

B12 VİTAMİNİ

Harvard araştırmacıları, B12 vitamini eksikliğinin erektil disfonksiyonla bağlantılı olduğunu buldu. Vitamin hücre metabolizması ve kan üretimi için çok önemlidir.

ARGİNİN

Arginin, güçlü bir amino asittir. Kan damarlarını gevşetir ve kanın akmasını sağlayarak ereksiyon olmanıza ve devam etmenize yardımcı olur.

MAGNEZYUM

Magnezyum kan damarlarındaki iltihabı azaltır, kan akışını artırır, bu da kanı ekstremitelere hızlandırır, uyarılmayı artırır ve…

Protein sadece ilk etapta yatakta birlikte olmanıza yardımcı olan yağsız kasları inşa etmekle kalmaz, aynı zamanda cinsel sağlığı destekleyen amino asitlerde yoğun olan dokuların en temel yapı taşıdır.

İşte bilimsel olarak işe yaradığı öne sürülen o besinler...

PENİS GÜÇLENDİRİCİ BESİNLER

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler