KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  'Evde kendileri yapamazlar' Isınmak isterken canınızı tehlikeye atmayın! Hayati 'kombi' uyarısı... Eski modelleri kullananlar dikkat

  Kış aylarının gelmesi ve havaların soğumasıyla insanlar evlerinde kombilerini açmaya başladı. Kışın ısınmak için pratik bir yöntem olan kombiler, dikkatli kullanılmadığında hayati riskleri de içinde barındırıyor. Bu nedenle cihazların rutin bakımlarını yetkili servislere yaptırmak büyük önem taşıyor. Uzmanlar, yaşanabilecek olumsuzluklara karşı kombilerin bakımlarının her yıl periyodik olarak yetkili servislerce yapılması gerektiğinin altını çiziyor. Özellikle eski modeller için de uyarıyor.

  Soğuk havalarda en pratik ısınma yöntemlerinin başında kombiler geliyor. Kış aylarının gelişiyle kombi yeniden yanmaya başladı. Ancak kombiyi ısınmak için yeniden kullanmaya başlamadan önce bazı noktalara dikkat etmek çok önemli. Çünkü cihazların rutin bakımları hayati önem taşıyor. Evlerdeki kombiler bakımları ihmal edilmesi durumunda büyük risk oluşturuyor. Uzmanlar periyodik bakımların yetkili servisler tarafından yapılması konusunda uyarıda bulundu ve özellikle eski modellere dikkat çekti.

  Vitrin

  UZMANLARDAN KOMBİLERLE İLGİLİ HAYATİ UYARI

  En Çok Aranan Haberler