HABER

Geleceğe Dönüş’ün yıldızı açık açık yaşadıklarını anlattı ve uyardı! Geleceğe Dönüş filminin yıldızlarının son hali! Parkinson belirtileri

Geleceğe Dönüş filmiyle unutulmazlar arasına adını yazdıran Michael J. Fox, Parkinson hastalığının en ünlü ve etkili yüzlerinden biridir. Yaklaşık 30 yıldır Parkinson ile yaşayan oyuncu, verdiği bir röportajda Parkinson hastalığının görmezden gelinmemesi gereken belirtilerini kendi yaşadıkları üzerinden anlattı.

Geleceğe Dönüş filminde canlandırdığı Martin karakteriyle hafızalara kazının Michael J. Fox, 30 yıldır Parkinson hastalığı ile yaşıyor. Oyunculuk kariyerini konuşma sorunu devam etmesini imkânsız hale getirdiğinde noktaladı.

Michael J. Fox, "30 yıldır Parkinson hastasıyım... Sanırım bu benim hayatımın bir parçası, ne ve kim olduğum bazen bir mücadeleye dönüşüyor. Yalan söylemeyeceğim, kalkıp hazırlanmak ve çıkmak gerçekten zor dünyada (bazı günlerde)," diyor Fox. "Berbat günler var, (ama) sadece bunu atlatacağıma dair bir anlayış var. Her an, bir seçeneğin var: Bu anın üstesinden gelemem ya da bu anın üstesinden gelebilirim."

GELECEĞE DÖNÜŞ OYUNCULARININ SON HALİ

fd

PARKİNSON BELİRTİLERİ

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler