HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

İstanbul için uykuları kaçıracak deprem uyarısı! Naci Görür, 250 yıllık tekrar periyoduna dikkat çekti, çok net konuştu: "Kesinlikle 7'den büyük olacak"

İstanbul depremiyle ilgili Prof. Dr. Naci Görür'den uykuları kaçıracak açıklama geldi. 250 yıllık tekerrür periyodunu hatırlatan Görür, "İstanbul’da kesinlikle 7’den büyük bir deprem olacaktır" dedi ve Marmara Denizi'ndeki fayın kırılmadan kalamayacağının altını çizdi. Yaklaşan yerel seçimlerle ilgili de konuşan Görür, "Aday olan isimler sağ olsunlar benimle konuştular. Hepsinin emrine amade olduk, bildiğimiz kadarını anlattık" dedi.

İstanbul'da beklenen depremle ilgili milyonların uykularını kaçıracak yeni bir açıklama geldi. 6 Şubat 2023'teki Kahramanmaraş depremlerinde yaşanan 50 bin can kaybı sonrası tüm gözler İstanbul'a çevrilmişti. "İstanbul'da ne zaman deprem olacak?" sorusu daha sık gündeme gelirken, Prof. Dr. Naci Görür korkutan bir açıklamada bulundu. Depremin kaçınılmaz olduğunun altını çizen Görür, İstanbul depremi için beklenen büyüklüğü açıkladı. İşte detaylar...
Bu içerik Devrim Karadağ tarafından yayına alınmıştır

Mynet Youtube

En Çok Aranan Haberler