HABER

Gittigidiyor iletişim bilgileri, şikayet hattı, müşteri hizmetleri

Gittigidiyor iletişim bilgileri, şikayet hattı, müşteri hizmetleri

Gittigidiyor Türkiye’nin en çok tercih edilen online alışveriş sitelerinden biri. Geniş ürün yelpazesi ile online hizmet veren Gittidiyor sitesinin müşterileri ise yaşadıkları sıkıntıları çözmek için nasıl iletişim kuracağını merak ediyor olabilir. Gittigidiyor telefon numarası nedir, Gittigidiyor müşteri hizmetleri ile nasıl iletişim kurulur, gibi sorulara cevap arıyorsanız yanıtları bu yazıda bulabilirsiniz.

Online alışveriş siteleri sayesinde dilediğiniz her ürüne, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, birkaç gün içinde ulaşmanız artık mümkün. Bu alışveriş siteleri arasından en çok tercih edilenlerden birisi de Gittigidiyor. Müşterilerinin binlerce çeşit ürüne ulaşmasına olanak sağlayan Gittigidiyor, iletişim konusunda da müşterilerine her türlü desteği sağlıyor. Gittigidiyor ile canlı yardım desteği, müşteri hizmetleri faks ve e-posta aracılığı ile iletişim kurabilirsiniz. Siz de Gittigidiyor’da yapacağınız işlemler için yardım almak istiyor ve "Gittigidiyor telefon numarası 444 nedir, Gittigidiyor çözüm merkezine nasıl ulaşılır?" gibi sorularınıza cevap bulmak istiyorsanız bu yazıya göz atabilirsiniz.

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Bir ürünle ilgili işleminizi gerçekleştirmek, yaşadığınız probleme çözüm bulmak veya sadece önerilerinizi paylaşmak için yapacağınız ilk şey Gittigidiyor müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek olabilir. Gittigidiyor müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat hizmet verir. Gittigidiyor gibi geniş müşteri kitlesine hitap eden online alışveriş sitelerine bağlanırken yoğunluktan dolayı beklemek zorunda kalabilirsiniz. Ancak bir süre bekledikten sonra Gittigidiyor müşteri hizmetleri size ihtiyacınız olan her türlü yardımı sunacaktır. Müşteri hattına bağlandıktan sonra yapacağınız işlemlere göre söylenilen numaralara tıklayarak ilgili birim ile iletişime geçebilir veya direk müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek;

l Kargo ve iade
l Ödeme ve Fatura
l Satış yönetimi
l Performans ve yatırım
l ile ilgili konularda satıcılar yardım alabilir.

Alıcılar ise;

l İade ve iptal
l Kargo ve teslimat
l Satıcı ile iletişim
l Ödeme

gibi konularda Gittigidiyor müşteri hizmetlerinden destek alabilirler.

Gittigidiyor telefon: +90 850 252 32 29

Gittigidiyor E-Posta Adresi Nedir?

Sadece telefon yardımıyla değil Gittigidiyor’a elektronik posta aracılığı ile de ulaşabilirsiniz.

Gittigidiyor elektronik posta adresi: gittigidiyor@hs05.kep.tr

Ayrıca Gittigidiyor ile ilgili yaşadığınız problemleri çözmek ve sorularınızın cevaplarını bulmak için yardım.gittigidiyor.net adresinden “Sıkça Sorulan Sorular” seçeneğine tıklayabilirsiniz. Sıkça sorulan sorularda en sık yaşanılan problemlerin çözümüne ulaşabilirsiniz. Hem alıcılar hem de satıcılar bu yöntem sayesinde yaşadıkları sıkıntıları giderebilir.

Gittigidiyor sıkça sorulan sorular için TIKLAYINIZ!

Gittigidiyor Şikayet Hattı Nedir?

Gittigidiyor.com’da üyelik ile ilgili veya ürün işlemleri ile ilgili yaşadığınız problemleri çözmek istiyorsanız, Gittigidiyor şikayet hattı sayesinde 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz. Gittigidiyor şikayet hattına 0850 252 32 29 numarasını arayarak ulaşabilirsiniz.

Gittigidiyor Canlı Destek

İhtiyacınız olan her an yardim.gittigidiyor.net adresinden canlı yardım alabilirsiniz. Hem alıcılar hem de satıcılar Gittigidiyor canlı yardım desteğine 7 gün 24 saat ulaşabilir. Sayfanın altında yer alan "canlı yardım" butonuna tıkladığınız zaman ilgili alana yönlendirilirsiniz ve yetkili personel ile iletişim kurmaya başlarsınız.

Gittigidiyor canlı yardım desteği sayesinde;

l İade süreçleri ve cayma hakkı
l İade kargo ücretleri
l Ücret iadesi
l Sipariş iptali
l Kargo ve teslimat süreci
l Kargo ücreti
l Eksik veya hasarlı kargo
l Geciken veya ulaşmayan kargo
l Satıcıya ulaşmak
l Satıcı profilinin önemi
l Başarılı satıcı nedir
l Puan ve yorum işlemleri
l Ödeme ve taksit seçenekleri
l Sıfır risk sistem
l Ödeme güvenliği
l Kampanya ve indirim kuponları
gibi konularda yardım alabilirsiniz.

Gittigidiyor canlı yardım desteğine ulaşmak için TIKLAYINIZ!

Gittigidiyor Mobil Uygulama Kanalı

Gittigidiyor uygulamasını Google Play Store veya App Store aracılığıyla indirip Gittigidiyor’un sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz. Gittigidiyor mobil uygulama sayesinde alışverişlerinizi ve ürünle ilgili her türlü işlemi yalnızca telefonunuz yardımıyla yapabilirsiniz.

Gittigidiyor Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

Eğer işlemlerinizi gerçekleştirmek ve problemlerinize çözüme kavuşturmak için Gittigidiyor genel müdürlük ile iletişime geçmeniz gerektiğini düşünüyorsanız Gittigidiyor’un genel ofisinin adresini aşağıda bulabilirsiniz.

Gittigidiyor adres: My Office İş Mrkz., Çiğdem Sk., No: 1/14, 34746 Barbaros Mah., Ataşehir, İstanbul

Gittigidiyor’a faks aracılığıyla da ulaşabilirsiniz.

Gittigidiyor faks: +90 (216) 687 02 98

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön