KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Nerdeyse herkes onlara ilgi duyuyor! Gizemli burçlar belli oldu

  Bazı kişilerin aurası yüksektir. Hiçbir çaba sarf etmeseler bile enerjileriyle karşısındaki kişiyi etkilemeyi başarırlar. Gizemli tavırları onları çekici kılar. Doğuştan gizemli olan burçlar belli oldu.

  Astrolojiye göre bazı burçlar, diğerlerine oranla karşısındaki kişide daha fazla ilgi ve merak uyandırıyor. İç dünyalarında derin hislere sahip olan bu kişiler çevresindekileri etkilemeyi başarıyor. İşte en gizemli 4 burç...

  AKREP BURCU

  HEDEFLERİNE ODAKLANIP TUTKULARINI YAŞARLAR

  Zodyakın en gizemli burçlarından olan Akrepler tutku doludur. Yoğun bir duygusal alanı temsil eden Akrepler gizlice hedeflerine odaklanır ve tutkularını güçlü bir şekilde yaşarlar.

  YAY BURCU

  GİZEMLİ BİR ENERJİLERİ VARDIR!

  Son derece maceracı ve keşif meraklısı olan Yaylar ise özgür ruhluları ile bilinirler. Dünyayı gezmek ve yeni yerler keşfetmek isteyen bu kişiler hayata da pozitif bir bakış açısıyla yaklaşırlar. Bu nedenle Yaylar karşısındaki kişiyi kolaylıkla etkilemeyi başarır. Onlar, gizemli bir enerjiye sahiptirler.

  BALIK

  MİSTİK VE GİZEMLİ ENERJİLERİ İLE DİKKAT ÇEKERLER

  Duygusal ve hassas olmalarıyla bilinen Balıklar ise derin bir empati yeteneğine ve yaratıcılığa sahiptir. Onların, rüyalarını gerçeğe dönüştürebilme yetenekleri vardır. Mistik ve gizemli bir enerjiyle dolu olan Balıklar hem etkileyicidir hem de ortamın göz bebeğidir.

  OĞLAK

  GİZEMLİ, KARARLI VE SABIRLIDIRLAR

  Hırslı yapılarıyla bilinen Oğlaklar ise hedeflerine kilitlenirler. Onlar bu uğurda fedakarlık yapmaktan çekinmezler. Gizemli bir özelliğe sahip olan Oğlak burcu, kararlılık ve sadakatle tanınır.

  En Çok Aranan Haberler