HABER

Green Card 2017 Başvuru sonuçları açıklandı! Green Card başvuru sonuçlarını nasıl öğrenebilirsiniz?

Green Card başvuru çekiliş sonuçları dvlottery.state sitesinden görebilirsiniz. Sorgulama sayfası ABD'nin resmi sayfasında an itibariyle sunulmaya başlandı. Ancak; Green Card başvuru çekiliş sonuçlarını sorgulayabileceğiniz dvlottery.state sitesi, an itibariyle yanıt vermiyor. Green Card 2017 Başvuru sonuçlarıyla ilgili her şey haberimizde!

Green Card 2017 Başvuru sonuçları açıklandı! Green Card başvuru sonuçlarını nasıl öğrenebilirsiniz?

Green Card başvuru sonuçları açıklandı. Green Card başvuru sonuçlarını, resmi site olan dvlottery.state sitesinden öğrenebiliyorsunuz. ABD'de gelecek kurmak isteyen Türk vatandaşların almak istediği kart başvuruları, aksamalı da olsa yayımlanmaya başlandı. Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşamak isteyen Türk vatandaşları 7 Kasım 2016 tarihine kadar başvurularını yaptı.

Green Card başvuru sonuçlarını nasıl öğrenebilirsiniz?

Green Card başvuru sonuçlarını ararken fotoğraftaki gibi bir arayüz karşınıza çıkacak. Green Card sitesinde Türkçe dil seçeneği olmadığı için yönlendirme açısından fotoğrafları takip edebilirsiniz. Karşınıza çıkan arayüzdeki 'Check Status' butonuna tıklandığınızda karşınıza yeni bir arayüz çıkacak.

Çıkan arayüzde, 'Entrant Status Check Instructions' sekmesinin aşağısında ' Continue' yani, 'devam butonu' bulunacak. Devam linkine tıklayın....

Green Card başvuru sonuçlarını öğrenmek için 4 Bölümü de doldurmanız gerekiyor. Confirtm Number olarak adlandırılan yer, Onay numaranız, ardından soyisiminiz, ardından da doğum tarihi ve tabiki doğrulama kodunu girmeniz gerekiyor.

Green Card 2017 başvuru sonuçları açıklanmış olsa da; yoğunluk nedeniyle Green Card başvuru görüntülemede sıkıntı yaşayabilirsiniz. Yoğunlukdan dolayı sistemin sunucuları çökmüş durumda ve binlerce insan hala Green Card başvuru sonuçlarını öğrenemedi. Green Card başvuruları gece saatlerinde doğru sistemin biraz daha hafiflemesiyle birlikte daha rahat görüntülenebilir. Ayrıca Green Card başvuru sonuçlarını yorumlardan bizimle paylaşabilirsiniz.

Geri Dön