GTA5'in sesleri internete sızdı

Oyun severlerin merakla beklediği Grand Theft Auto 5 (Büyük Otomobil Hırsızlığı - GTA5) oyununun sesleri internete sızdı.

GTA5'in sesleri internete sızdı

17 Eylül'de çıkması beklenen GTA5 için geliştirici firma Rockstar erken sipariş verenlere özel "kilitli" bir versiyonun indirilmesine olanak sağlamıştı.

Oyunun kilitli versiyonunu indiren bir kaç oyuncunun, oyundaki sesleri internete sızdırması sonrasında Rockstar "derin bir hayal kırıklığına" uğradığını açıkladı.

Rockstar'dan yapılan açıklamada: "Ne yazık ki oyunun ön sipariş versiyonunu indiren bazı kişiler Avrupa PlayStation Mağazası'nda oyuna dair sesleri internetten ulaşılabilir kıldılar. GTA5 dünyanın bir çok yerinden insanların yıllarca çalışarak ortaya çıkardığı bir ürün" denildi.

Sızma sonlandı

Sony, sızdırılan seslerin PlayStation Mağazası'nda yayınlanmasından dolayı üzüntü duyduğunu belirtirken, yaptığı açıklamada sızmalar mağazadan kaldırıldığını ifade etti.

Sony'nin bloguna yorum yapan bir oyuncu da sızmayı sonlandırdığı için Sony'e teşekkür etti.

GTA5 önceki sürümlerinden farklı olarak en fazla 15 oyuncunun aynı anda oyunda bulunabileceği çevrimiçi bir sistemle yayınlanacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler