KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Günlük burç yorumları: 13 Nisan Perşembe günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 13 Nisan Perşembe aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

  13 Nisan Perşembe yani on üçüncü günü için günlük burç yorumları haberimizde. 12 burcun günlük yorumları ile bugün neler olacak? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık yani tüm burçların yorumları ve bugüne için sizlere özel tavsiyelerini derledik. Peki neler yaşanacak?

  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için bugün nasıl geçecek? İşte 13 Nisan Perşembe günlük burç yorumları...

  KOÇ

  Sevgili Koç burçları, son dönemde kendinizle alakalı olarak yeni durumları keşfedeceksiniz. Kariyer değişikliği durumu söz konusu olabilir. Sevdiklerinizle bir araya gelmek her zamankinden daha iyi hissetmenize yardımcı olacak. Günün sonunda kendinizi biraz daha şımartmak size iyi gelecek.

  BOĞA

  Sevgili Boğa burçları, bugün geçmişten gelen bazı planların gündeminizde yeniden belirme durumu söz konusu olabilir. Uzun süredir çözemediğiniz bazı konuları yeniden yorumlama imkanına sahip olacaksınız. Konuların üzerinde fazla durmamaya özen gösterin. Aksi halde kendinizi ifade etme konusunda zorlanacaksınız.

  İKİZLER

  Sevgili İkizler burçları, bugün uzun süredir görüşmediğiniz bir kişiden gelen haberle birlikte gününüzün güzelleştiğini hissedeceksiniz. Alacağınız iyi haberlerin özellikle aşka hayatınızda doğrudan etkisi olduğunu göreceksiniz. Yoğun ve teşvik edici bir gün sizi bekliyor. İlham perinizin yanınızdan ayrılmasına izin vermeyin.

  YENGEÇ

  Sevgili Yengeç burçları, bugünün gezegensel enerjisi sizi düşünceli bir ruh halinin içinde bırakacak. Son zamanlarda pek çok olasılık önünüzde belirdi ve şimdi hagisinin en uygun olduğunu bulmaya çalışıyorsunuz. Bazen bir süreliğine bilinçaltınızda bir şeylerin dönüp durmasına izin vermek daha iyidir.

  ASLAN

  Sevgili Aslan burçları, bugün uzak bir yere seyahat etme planınız yeniden gündeminizde yerini alabilir. Özellikle son dönemde taşınma ve yer değişikliği konularını yeniden düşünmeye başladığınızı keşfedeceksiniz. Düzeninizi değiştirmeden önce mutlak mevcut durumunuzu değerlendirmeyi düşünmelisiniz.

  BAŞAK

  Sevgili Başak burçları,bugünün gündem maddesini kariyer ve iş odaklı konular oluşturacak. Özellikle profesyonel hayatınızla alakalı olarak karar vermeden önce fikrine güvendiğiniz insanların düşüncelerini dinlemeye özen göstermelisiniz. Maddi durumunuzla alakalı bir dizi olasılığın çıktığını göreceksiniz. Sevdiklerinizi ihmal etmek istemezsiniz. Rahatlayın ve bugün arkadaşlıklarının tadını çıkarın.

  TERAZİ

  Sevgili Terazi burçları, son birkaç gündür özellikle iş ve kariyer konusunda yaratıcı fikirler oluşturuyorsunuz. Bu durum radikal adımlar atmak için size ilham verecek. Çevrenizde konuşulanları anlayabilmek için kendinize biraz zaman tanıyın. Her şeyden uzaklaşmak rahatlamanıza yardımcı olacak.

  AKREP

  Sevgili Akrep burçları, bugün özellikle aşk hayatınızla alakalı olarak beklemedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Hayatınızın aşkıyla tanışabilir ya da tanıdıklarınızın arasından bir kişiye artık daha farklı bir gözle bakabilirsiniz. Mevcut bir ilişkiniz varsa geleceğe yönelik adımlar atmak için hazırsınız! Artık mutluluk dolu günler sizi bekliyor.

  YAY

  Sevgili Yay burçları, bugün güne yüksek bir enerjiyle başlıyorsunuz. İlham verici fikirlerle yeni güne uyanabilir ve çevrenizdekilerle bu fikirleri paylaşmak için büyük bir heyecan hissedebilirsiniz. Bugün kendinizin çok yönlülüğünü keşfedecek ve sakladığınız potansiyelinizi açığa çıkartacaksınız. Yeteneklerinizin farkına vararak adımlar atın.

  OĞLAK

  Sevgili Oğlak burçları, bugün evden çıkmak bile siz zor gelebilir. Günlük hayatın getirdiği işleri bile yapma konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizle aranıza giren istemsiz soğukluluk durumu gün boyunca gergin hissetmenize neden olabilir. Derin bir nefes alın ve düştüğünüz yerden kalmak için kendinizi motive edin.

  KOVA

  Sevgili Kova burçları, sosyal çevreniz bugün gününüzün büyük bir bölümünde yerini alacak. Sosyal anlamdaki toplantılardaki yerinizi almak için hazırsınız. Uzun süredir görüşmediğiniz bir arkadaşınızla bir araya gelebilir ya da sevdiğiniz bir kişiden gelen haberle mutlu olabilirsiniz. Bugün diğer insanlarla kucaklaştığınız bir gün olacak!

  BALIK

  Sevgili Balık burçları, bugün kendinize ve iç dünyanıza zaman ayıracaksınız. İç dünyanıza yönelmeniz derin düşüncelerle birlikte hakkınızda yeni şeyleri keşfetmenize yardımcı olacak. Zihninizin normalden daha hızlı çalıştığını keşfedeceksiniz. Sonunda uzun zamandır düşündüğünüz bazı durumların netliğe kavuştuğunu fark edeceksiniz.


  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler