KADIN

Günlük burç yorumları: 3 Ekim Pazartesi günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 3 Ekim Pazartesi aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Günlük burç yorumları: 3 Ekim Pazartesi günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

3 Ekim Pazartesi yani ayın üçüncü günü için günlük burç yorumları haberimizde. 12 burcun günlük yorumları ile bugün neler olacak? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık yani tüm burçların yorumları ve bugüne için sizlere özel tavsiyelerini derledik. Peki neler yaşanacak?

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için bugün nasıl geçecek? İşte 3 Ekim Pazartesi günlük burç yorumları...

KOÇ

Sevgili Koç burçları, bugün hesaplarınızın hayatın akışına uyum sağlayamadığı bir gün olacak. Siz planlar yaparken bir anda olayların başka bir noktaya gittiğini göreceksiniz. Doğru yolu bildiğinizi düşünseniz bile başkasının işine burnunuzu sokmaya çalışmayın. Bugün her zamankinden biraz daha sessiz kalmanız gereken bir gün olacak.

BOĞA

Sevgili Boğa burçları, son zamanlarda yaşadığınız bir dizi olayla birlikte kendinizi dinlemek için özel bir zamana ihtiyacınız olduğunu hissedeceksiniz. Kafanızın içinde sorunları çözmek için düşünüp duruyorsunuz. Bugün, aşırı düşünmenizin bir sonucu olarak ortaya çıkan sert gerçekle yüzleşeceğiniz günlerden biri!

İKİZLER

Sevgili İkizler burçları, bugün güne her zamankinden daha mutlu ve pozitif bir şekilde başlayacaksınız. Bu olumlu havanın çevrenizdeki kişilerde bir karşılığı olmadığını fark ettiğinizde biraz tadınız kaçacak. Bu durumun kendi neşeli ve eğlenceli halinizi bozmasına izin vermeyin. Diğer insanların davranışlarının ardındaki nedeni araştırmanın zamanı değil!
 

YENGEÇ

Sevgili Yengeç burçları, bugün olayları dikkatli bir şekilde takip edin. Çünkü en küçük detayın en büyük farkı yaratacağını göreceksin. Bir şey kulağa doğru gelmediğinde önsezilerinizle gitmekten çekinmeyin. Odaklanın ve duygusal sorunlar aniden ortaya çıktığında ve düşüncelerinizi rahatsız ettiğinde hazırlıksız yakalanmamaya çalışın. Etrafınızda olup bitenlerden bağımsız olarak kendinize güvenin.

ASLAN

Sevgili Aslan burçları bugün elleriniz kolunuz bağlı ve kesinlikle hiçbir seçeneğiniz yokmuş gibi hissedebilirsiniz. Aşılmaz görünen bir durum için umutsuzluğa kapılmayın. Kendinizi en güçlü zincirlerden fırlayabilecek müthiş bir sihirbaz olarak düşünün. Kendinizin bulunduğunuz herhangi bir kötü durumdan kurtulmak için çözüm bulma gücüne güvenin.

BAŞAK

Sevgili Başak burçlar bugün son zamanlarda kararsız kalmış olabileceğiniz bir konuda tavır almak için iyi bir zaman. Kara veremediğinizi hissettiğiniz bir noktadaysanız olayları derinlemesine araştırarak artı ve eksilerini bulmanız sizin için faydalı olabilir. Bazen düşünmenin yanında çözüm üretebilmek için kendinizi hayatın akışına bırakmanız gerekebilir.

TERAZİ

Sevgili Terazi burçları, bugün uzun süredir beklediğiniz bir haberi alacaksınız. Mutluluğunuzu diğer insanlarla paylaşmak için mükemmel bir zamanlama. Sadece çevrenizdeki doat gibi görünen düşmanlarınıza dikkat edin. Çünkü mutluluk anlarınızı paylaşacağınızın kişilerden beklemediğiniz tepkiler alabilirsiniz.

AKREP

Sevgili Akrep burçları, bugün iletişim konusunda yaşacağınız problemler günün tüm enerjisini etkileyecek. Bugün özellikle konuşmak istemediğiniz ve iletişimi minimumda tuttuğunuz bir gün olacak. Başkalarının ne düşüneceğinden korktuğunuz için bildiklerinizi paylaşmaktan çekinebilirsiniz. Kendi doğrularını paylaşmaktan korkmayın.

YAY

Sevgili Yay burçları, bugün sevdiklerinizle aranızda nedenini bilmediğiniz bir gerilim hissedebilirsiniz. Soluklanmak ve durumları değerlendirmek için iyi bir fırsat olduğunu göreceksiniz. Çevrenizdeki kişilere yargılayacı davranmak yerine durumları anlayıp yorumla tarafında yerinizi alın.

OĞLAK

Sevgili Oğlak burçları, bugün kendinizi güvende ve huzurlu hissettiğiniz bir gün başlangıcı yapacaksınız. İçsel bir güç tarafından korunduğunuzu hissediyorsunuz, bu size çizgilerin içinde kaldığınız sürece her şeyin iyi olacağını hatırlatıyor. Kendinizi insanların istekleri doğrultusunda hareket etmek için zorlamayın.

KOVA

Sevgili Kova burçları, bugün kendinizi labirente sıkışmış bir fare gibi hissedebilirsiniz. Duvarlar ve uzun, dar koridorlar sizi köşelerden ve kapılardan geçirir, ancak doğru yöne gittiğinize dair hiçbir işaret yoktur. Amaçsızca dolaşmak yerine durun ve yardım isteyin. Eğer dikkatli bir şekilde bakarsanız sizi doğru yola yönlendirecek bir kişiyi fark edeceksiniz.

BALIK

Sevgili Balık burçları, bugün gerçekleri göz önünde bulundurmadan tek doğru cevabı bildiğinizi düşündüğünüz yola saplanıp kalmayın. Adım atmadan önce olayları enine boyunca düşünmelisiniz. Bütün resme dikkatli bir şekilde baktığınızın farkında olmalısınız.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler