Günün dedikodusu

Ucuz iPhone’un kamerası belli oldu

Günün dedikodusu

Hakkında çeşitli iddialar dönen ucuz iPhone modeli hakkında yeni bir spekülasyon daha var. Paylaşılan bir fotoğraf kameranın kaç megapiksel olduğunu ortaya koyuyor. Detaylar haberimizde..

Çinli IT168 sitesine göre Apple’ın iPhone “5C” olarak adlandırılan ekonomik modeli safir kristal kaplamalı 8 megapiksellik kamera ile gelebilir. Site tarafından iPhone 5 kamera modülüne benzer bir modülün fotoğrafı paylaşıldı. İddaya göre bu modül ucuz iPhone’a ait. Tabii ki bu gelişme ne kadar doğru belli değil, ancak ilgi çekici.

Diğer yandan ise iPhone 5S’in 12 megapiksellik, düşük ışıklı ortamlar ve gece çekimlerinde marifetli bir kamerayla geleceği tahmin ediliyor. iOS 7′de gözüken kodla açığa çıkana göre iPhone 5S’in yavaş çekim özelliğine sahip olacağı ileri sürülüyor. Apple’ın her iPhone modeli ile birlikte kamera ve kamera uygulamasını da geliştirdiğini belirtelim.

Sızan özellikler ve sözde kasa görüntülerine dayanarak, iPhone 5C’nin parlak farklı renklerle, mevcut iPhone 5 tasarımından daha yuvarlak tasarımla gelmesi bekleniyor. iPhone 5S ise iPhone 5 kasasında daha gelişmiş donanımsal özelliklerle çıkacak. Tüm soruların cevabını ise Apple tarafından düzenlenecek olan etkinlikte öğreneceğiz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Samsung bana göre iphone dan daha iyi.Satışlardada bunu görmek mümkün.İphone ilk çıktığında piyasada tekti ama sonra samsung android e geçince iphone bitti
Diğer Haberler