Ekonomi Piyasası Haberleri

Dolar bugün ne kadar? 24 Şubat 2022 Perşembe dolar kaç TL?

Dolar kuru Rusya Ukrayna arasındaki son gelişmelerden olumsuz etkilendi. Gerilim tırmanmasıyla dolar alış satış fiyatları bir hayli değişti. Vatandaşlar doların bugün ne kadar olduğunu, dolar alış satış verilerini merak ediyor. Rusya-Ukrayna arasındaki gerilim artık hat safhaya çıktı. Bu durumdan tüm ekonomi piyasası etkilendi. İşte dolar kurunun bugün ne kadar olduğu ve 24 Şubat 2022 Perşembe en güncel dolar fiyatları!

Finans 24-02-2022 10:51

Tureks Turizm halka arz ne zaman? İşte kodu

Tureks Turizm, Kiler Holding bünyesinde faaliyet gösteriyor. Turizm, personel ve öğrenci taşımacılığı sektörlerinde faaliyet gösteren Tureks Turizm, halka arz için Sermaye Piyasası Kurulu'na başvuru yaptı. Bütün ekonomi piyasası bu halka arz izahnamesini heyecanla bekliyor.

Finans 08-03-2021 14:15

Samsun’da simide yüzde 50 zam

Samsun’da ekmeğe yapılan zammın ardından, 60 gramı 1 lira olan simide zam yapılarak, 70 gramı 1,5 TL’den satılmaya başlandı.

Finans 28-10-2020 12:28

Konut almanın tam zamanı

Garanti BBVA Mortgage Genel Müdürü Murat Atay: - "Faizlerdeki düşüşle birlikte konut zammı da gündeme gelecektir. O nedenle kendisi için uygun evi bulanların beklememesi gerektiğini düşünüyorum. Konut almanın tam zamanı"

Haber 21-09-2019 14:22

Ekonomi Piyasası

Ekonomi Piyasası Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Ekonomi Piyasası Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

ANALİZ - Almanya’da merkez siyaset iyice sağa yöneldi

Merkel ile tüm eleştirilere rağmen göçmen ve yabancı politikalarında insani bir çizgi izlemeye çalışan Almanya, yeni genel başkan ve üst yönetim ile daha dini ve sağcı bir söylemin içerisine çoktan girmiş durumda - CDU'nın en ılımlı isimlerinden biri olarak görülen yeni Genel Başkan Kramp-Karrenbauer’in ısrarla katolik söylemleri ortaya koyması, aşrı sağcı AfD’ye giden oyların geri kazanılması gerektiğini ifade etmesi, uygulanacak politikaların istikameti hakkında ipucu veriyor - Üyelerinin üçte biri protestan olan CDU’da üst yönetime seçilenlerin mezhepleri de dikkat çekiyor. Sadece Bouffier ve Strobl’un protestan olduğu üst yönetimdeki diğer beş isim katolik. Bu sebeple pek çok çevrede CDU’nun “C” sinin artık Hristiyan değil Katolikliği ifade ettiği tartışılıyor - Genel başkanlıktaki kan değişiminin seçimlerde istenen başarıyı getirmemesi halinde, Merkel ile birlikte Kramp-Karrenbauer’in siyasi kariyerinin de başlamadan bitmesi mümkün

Haber 13-12-2018 11:48

Geçen yıl 5 liraydı, bu yıl 1 lira!

Geçen yılın zam şampiyonu olan patates de fiyatlar ucuzladı.

Finans 18-11-2015 11:33