Kadınları Haberleri

Melek Mosso İranlı kadınlara destek için Harbiye'deki konserinde saçlarını kesti!

İran'da başörtüsünü kurallara uygun takmadığı gerekçesi ile ahlak polisleri tarafından gözaltına alındıktan sonra hayatını kaybeden Mahsa Amini için gerçekleştirilen protestolar ülke genelinde sürüyor. İran'daki kadınların protestolarına ünlü şarkıcı Melek Mosso da destek verdi. Harbiye'de konser veren Melek Mosso, protesto eylemi yapan kadınların yanında olduğunu belirterek sahnede saçlarını kesti.

Magazin 26-09-22 23:09

Kim Milyoner Olmak İster'de nefeslerin tutulduğu an! 200 bin TL'lik soruda yaptığı hamle alkış aldı

ATV'nin sevilen yarışması Kim Milyoner Olmak İster, bu hafta izleyicilerini yine ekran başına kilitledi. Programa yarışmacı olarak katılan Ishak Utku Düzgün, 100 bin lira değerindeki soruya yanıt vererek 200 bin TL değerindeki soruyu açtırmayı başardı. Yarışmacı büyük ödüle 3 adım kala karşısına çıkan 'Marşal Adaları, hangisine sahip olmayan Birleşmiş Milletler'e üye olan bir ülkedir?' sorusunda yaptığı hamleyle stüdyodakilerden alkış aldı.

Magazin 16-07-22 12:39

47 yaşındaki ünlü oyuncu Eva Longoria tekne tatilinde beyaz bikinisiyle gençlere taş çıkardı

Umutsuz Ev Kadınları (Desperate Housewives) dizisiyle büyük şöhret yakalayan Eva Longoria, ailesiyle birlikte çıktığı İtalya tatilinin keyfini sürüyor. Ünlü oyuncu beyaz bikinisiyle denize girerken görüntülendi.

Magazin 13-07-22 05:34

Kadınları

Kadınları Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Kadınları Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.