KADIN

Hayatı sadeleştirmek için derle, topla, rahatla!

Hayatı sadeleştirmek için derle, topla, rahatla!

Hayatı sadeleştirmek için derle, topla, rahatla!

Yazdığı kitapla 5 milyon satan, derleyip toparlama konusunda okuyucularına yardımcı olmayı amaçlayan Kondo, size yardımcı olmaya hazır olmasının yanı sıra kalıcı sonuçlar elde edeceğinizin garantisini de veriyor.

marie-kondo 3

Marie Kondo, yazdığı kitapta anlattığı yöntemler ve paylaştığı sırlarla sayısını kendisinin bile hatırlamadığı müşterilerinin hayatını değiştirmiş. Şimdi sıranın okuyucularına geldiğini düşünen Kondo, bu konuda bir hayli iddialı.

marie-kondo 1

Büyük bir parça eşyanın nasıl katlanacağını video ile anlatan Kondo, bir sweatshirt'i 6, pantolunu 7, eteği ise 6 harekette neredeyse hiç yer tutmayacak ve kırışmayacak şekilde katlamyı gösteriyor.

marie-kondo 1

Bir balıkçı yaka siyah kazağı diğerinden nasıl ayırt edeceğinizi bilmek, çorapları doğru şekilde katlamak, saklama kutularını en etkili şekilde kullanmak… Hayatınızda derleyip toparlama anlamında birçok sorunu ortadan kaldırabilecek öneriler. Gerçekten bu konunun sizin hayatnızda bğyğk sorun teşkil ettiğini düşünüyorsunuz Marie Kondo'yu izleyip takip etmenizde fayda var.

marıe-kondo

/


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön