Her şey şüpheyle başlamıştı: Canlı yayında karısının aldatma görüntülerini izledi!

İnsanın içine bir kere şüphe düşmeye görsün… 5 çocuğunun annesine güvenmeyen koca, To Catch a Cheater (Aldatanı Yakalamak) isimli Youtube kanalına başvurdu ve karısının sadakatini sınamaya kalktı.

“Yemek pişirmiyor ve artık benimle sevişmek istemiyor.”

Karısının değişen davranışlarından şüphelenen 5 çocuk babası George, hayat arkadaşının hala kendisine sadık olup olmadığını denemek istedi ve bu amaçla açılan “To Catch a Cheater” isimli Youtube kanalına başvurdu.

Senaryo incelikle kurgulandı

George’un karısı bir temizlikçi, yani gündelikçi olduğu için senaryo da haliyle bu duruma göre kurgulandı. Her şeyden habersiz eş, her zamanki gibi bir temizliğe gideceğini zannediyordu. Ancak bu seferki müşterisi bekar ve yakışıklı bir model rolündeki oyuncuydu.

Her şey normal başlamıştı...

5 çocuk annesi temizlikçi kadın eve girdiği gibi yerleri süpürmeye başladı. Buraya kadar her şey normal görünse de, temizlikçi kadın kendisine sıcak davranışlar sergileyen ev sahibini karşılıksız bırakmadı. İkram edilen meyve suyundan sonra işler kızışmaya başladı.

Yakışıklı model işleri bir adım ileri götürdü!

Yakışıklı model, kendisine kurulan tezgahtan habersiz olan temizlikçi kadına ütü yapıp yapamadığını sordu. İngilizcesi kıt olan kadının verdiği olumlu cevabın ardından ev sahibi rolündeki model önce gömleğini, sonra da pantolonunu çıkarıverdi! Bu duruma çok şaşırmamış görünen 5 çocuk annesi kadın model yakınlaşmaya başlayınca direndi!

“Evliyim ve çocuklarım var.”

Sadakati sınanan kadın, yakışıklı modelin yakınlaşma çabalarına “Evliyim ve çocuklarım var.” diyerek direnmeye çalışsa da sonunda yelkenleri indirdi ve ev sahibiyle bir kereliğine öpüşmeyi kabul etti! Tabii işler orada kalmadı. Temizlikçi kadın “kendisini daha az gergin hissetmek” için kanepede bir şeyler içmeyi teklif etti. Yelkenleri tamamen indiren temizlikçi kadın ilk içkilerden sonra yakışıklı modelle birlikte odaya gitmeyi kabul etti. Bütün olan bitene an be an şahit olan kuşkucu koca ise bilgisayar başında sinir krizi geçirdi. Öfkesine mağlup olan koca defalarca karısını öldüreceğini söyledi! Neyse ki araları biraz limoni olan evli çift bu olayı kimse zarar görmeden atlattı. Bu arada kanalın sahipleri, çiftin zaten yolunda gitmeyen evliliklerine verdikleri zarar için evlilik terapistinin masraflarını karşıladıklarını duyurdu. Hikayenin tamamını altyazılı videodan izleyebilirsiniz.

Her şey şüpheyle başlamıştı: Canlı yayında karısının aldatma görüntülerini izledi!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
ADAM VURSA HAKLI
dövsen vursan başına bela olur
BUM BUM BUM GARI GİTTİ :)
kadını resmen yoldan çıkartmışlar yani tek şuçlu kadın mı o deyyus koca bu oyuna nasıl razı geldi
kanalda pek iyi birşey yapmamış . gizli takip vs gibi birşey değil bu . resmen kadını sınamışlar kadında sezgilerine yenik düşmüş.
aldatana sorsanız ya evlilik bir zamandan sonra monoton iş gibi geliyor der ama hiç demezler acaba biz bu monoton u yok etmek için hayatımızda ne gibi değişiklik yapıyoruz hiç eşinizi alıp sinemaya gidiyor musunuz yada onu ansızın şehir dışında romantik bir yemeğe çıkarıyor musunuz hayatını çiftler kendileri monoton hale getiriyorlar çiftler evlenmeden önce farklı şeyler yapıyorlar evlenince farklı şeyler yapıyorlar önce bir birine karşı dürüstçe yaklaşmalıdır çiftler
evlilik terapisi mi aldatmadan sonra ne işe yarayacak ha eşinizle aranızda sorun olduğunu hissediyorsanız gider bu sorunun ne olduğunu nasıl düzeltebiliriz i anlarsınız ama aldatılma varsa bu daha büyük sorundur ki adamın aklına şüphe düşmüştür zaten bu yeniden alevlenmeye hazırdır
arkadasım adam yakısıklı bugun bu testi ülkemizde veya dünyanın her hangi bir noktasında yapsalar aynı tepkıyı verir kadın...! adam da malmış durduk yere karısını rezil etmiş ulan aynı olayı herife yasalar en cırkın kadına bile kaymaya kalkar erkeler...!
kesinlikle olmaması gereken bir kanal ve yapılmaması gereken bir hareket insan olarak kadında erkekte böyle bir durumda korkmanında verdiği etki ile herşeyi o anlık kabul edip yapabilir.Koca o durumu böyle ölçmeyi değilde hatayı kendinde arayıp düzeltmek yada çabalamak yerine eşini böyle bir hataya sokmayı tercih etmiş fakat kendisi bile bir kadınla bu ortamda olsa tereddütsüz sarkacağını unutarak..ilginç..
kuş beyinli
Adam resmen karısını baştan çıkartmak için her türlü senaryoyu yazdırtmış şartları ayarlamış,sonra karım beni aldattı ((: Umarım karın mutlu sona ulaşmıştır.
geçmişte tüpgazdan kaçak varmı kontrolünü yıllarca ateşle yapmışız tabi bu yüzden olmayabilecek yangınlarda ve patlamalarda birçok kayıpolmuş.. bazı şeylerin denemesi yokmuş..
bu olay mahkemeye taşınsa kadın derki beni baştan çıkarmak için kurgulanmış bir oyunun içine düşürüldüm.ama gel görki kadın yelkenleri hemen indirmiş
Kadın "evliyim ve çocuklarım var" demiş, içkiyle falan zorla aldatmaya itilmiş bence..ayrıca bu psikopat görünüşlü ve ruhlu adamın nesini sevecek bu bahaneyle ayrılsın kurtulsun....
Karı gitti lan.
Diğer Haberler