HABER

Herkes bu vampiri konuşuyor!

Harry Potter serisinden sonra yeni filmi 'Alacakaranlık'ta canlandırdığı vampir rolüyle dikkat çeken Robert Pattinson, performansıyla beğeni topluyor. 1986'lı genç aktör, şu sıralar İngiltere'nin en çok sevilen ismi..

"Eğer sana zarar verirsem yaşayamam. Beni istediğin sürece, seni her zaman isteyeceğim. Sonsuza kadar!" sözleriyle fethetti kızların kalbini Robert Pattinson. Stephenie Meyer'ın çok satan romanı 'Twilight'tan beyazperdeye aktarılan filmde vampir Edward'ı oynayan Robert Pattinson, yeni filmiyle izleyenlerden tam not aldı. 'Harry Potter' serisinde oynadığı Cedric Diggory rolüyle üne kavuşan eski çocuk manken Pattinson, bu filmde canlandırdığı 108 yaşındaki vampir Edward rolüyle ülkesi İngiltere'de 'yeni Jude Law' olarak görülüyor.

FİLMİN AYRINTILARI İÇİN TIKLAYIN!

İniş çıkışları yaşadı

Vampir rolü için saatlerce makyaj yapılan genç oyuncu, çekimler öncesinde vücut yapmaya çalıştığını ancak çok başarılı olamadığını itiraf ediyor. Pattinson, 17 yaşında gibi görünen bir vampirin; bütün zamanını birlikte geçirmek istediği normal bir kıza aşık olduğunda, karakterin yaşadığı bütün iniş çıkışları kendisinin de yaşadığını söylüyor. Pattinson, filmde Kristen Stewart'ın canlandırdığı Bella'ya umutsuzca aşık oluyor.

FİLMİN AYRINTILARI İÇİN TIKLAYIN!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön