HABER

Heyet üyelerine "Zaza Dayı" muamelesi

Heyet bugün Kurtlar Vadisi dizinin sevilen karakteri 'Zaza Dayı' gibi Şahin marka otomobile bindi, korumalar ise son model Megane ile eşlik etti.

Heyet üyelerine "Zaza Dayı" muamelesi

Avrupa Konseyi İşkenceyi Önleme Komitesi'nin bölücü başı Öcalan ile ilgili araştırması bugün de sürüyor. Heyet bugün Kurtlar Vadisi dizinin sevilen karakteri 'Zaza Dayı' gibi Şahin marka otomobile bindi, korumalar ise son model Megane ile eşlik etti.

Terörist başı Abdullah Öcalan'ın yeni yaptırılan yüksek güvenlikli F Tipi Cezaevi'ne nakledilmesinin ardından, avukatları müvekkillerinin şartlarının kötüleştiğini iddia ederek Avrupa Konseyi İşkenceyi Önleme Komitesi'ne müracaat etmişti. İşkenceyi Önleme Komitesi, iddiaları yerinde incelemek üzere Türkiye'ye heyet gönderdi. Dün askeri helikopterle İmralı'ya giden heyet üyeleri akşam saatlerinde Jandarma Bölge Komutanlığı'na geri dönüp kent merkezinde 5 yıldızlı bir otelde konakladı.
Heyet üyelerinden 3'ü kaldıkları otelden İmralı'ya yeniden gitmek için İstanbul yolu üzerindeki Jandarma Bölge Komutanlığı'na geldi. Adalet Bakanlığı'na ait 1996 model Şahin marka otomobile binen yabancı konuklara, korumalar Megane marka son model otomobille eşlik etti. Helikoptere binmek için kışlaya gelen heyet, askerlerin kontrollerinin ardından içeriye alınarak helikopterle İmralı'ya hareket etti.
Kurtlar Vadisi dizisinin sevilen karakteri Zaza Dayı'nın zenginlik içinde yaşamasına rağmen Şahin marka otomobile binmesi, korumaların ise cip ile eşlik etmesi izleyicileri hem güldürmüş hem de düşündürmüştü.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön