HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Instagram kaybolan mesaj modu nedir, ne işe yarar? Instagram kaybolan mesaj modu nasıl açılır?

Instagram'ın kullanıma sunduğu kaybolan mesaj özelliğinin nasıl çalıştığı kullanıcılar tarafından araştırılıyor. Milyonlarca kullanıcısı olan Instagram kaybolan mesaj özelliğini yeni yayına almıştı. Peki, "Instagram kaybolan mesaj modunu açmak için yukarı kaydır" ne demek?

Instagram kaybolan mesaj modu nedir, ne işe yarar? Instagram kaybolan mesaj modu nasıl açılır?

İçindekiler

  • Instagram kaybolan mesaj özelliği nasıl çalışır?
  • Kaybolan mesaj modu açıkken ekran görüntüsü alınca bildirim gider mi?
  • Instagram kaybolan mesaj modunu açınca ne olur?

Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı olan Instagram sürekli yeni özellikleri ile gündem olmaya devam ediyor. Sürekli kendini geliştiren uygulamada en son "Instagram kaybolan mesaj modunu açmak için yukarı kaydır" özelliği gündem oldu. Peki Instagram kaybolan mesaj özelliği nasıl çalışıyor?

Instagram kaybolan mesaj modunu açmak için yukarı kaydır.

Instagram kaybolan mesaj özelliği nasıl çalışır?

Instagram'ın yazılım geliştirme ekibinin en son geliştirdiği mesajların kaybolma özelliği yeni yeni kullanılmaya başlandı. Instagram kaybolan mesaj özelliği nasıl çalışıyor merak eden kullanıcılar, mesajların hemen kaybolacağını bilmiyor.

Instagram kaybolan mesaj modunu açmak için yukarı kaydır.

Instagram DM'den gelen bir mesajı "Instagram kaybolan mesaj modunu açmak için yukarı kaydır" seçerek yukarı kaydırdığınızda mesaj kaybolacaktır. Bu işlemi bütün yazışmalarınızda yaparsanız görülen mesajlar tekrar geri gelmeyecektir.

intagram kaybolan mesaj

Kaybolan mesaj modu açıkken ekran görüntüsü alınca bildirim gider mi?

Eğer Instagram'da kaybolan mesaj modu açıkken ekran görüntüsü alırsanız, DM'den size mesaj atan kişiye bildirim gidecektir. Bu yüzden bu yeni güncellemeyi kullanırken, ekran görüntüsü almaktan vazgeçin. Aksi halde yazıştığınız kişi ile ters düşebilirsiniz.

Instagram kaybolan mesaj modunu açmak için yukarı kaydır.

Instagram'ın sadece belirli kullanıcılara açtığı bu özellik zamanla birçok kullanıcıya açılmış olacak. Eğer uygulamanızda kaybolan mesaj modu yoksa biraz beklemeniz gerekecektir. Instagram ekibi bu uygulamayı kademe kademe olarak işleme aldığı için herkes aynı anda kullanamıyor.

Instagram kaybolan mesaj modunu açınca ne olur?

Instagram'da Kaybolan Mesaj modunu açtığınız bir kişinin mesajı telefonun ekranına bildirim olarak geldiğinde kişinin adı görünür ve mesajın içeriği görünmeyecektir. Instagram'a giriş yapıp o kişinin mesajını okuduktan sonra çıktığınızda mesaj kaybolacaktır.


ChefGPT


En Çok Aranan Haberler