İş yerinde cinsel istismar! İğrençlik görüntülerle ortaya çıktı

Nevşehir'de, konfeksiyon dükkanı işleten Erol G. (82), iş yerinde 16 yaşındaki kıza cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alındı. İş yerinin güvenlik kamerası görüntüleri incelendiğinde, Erol G.'nin, 2 ay önce dükkanın önünden geçen 10 yaşlarındaki başka bir kız çocuğuna sarılıp, öpmeye çalıştığı ortaya çıktı. Şüpheli, mahkemece tutuklandı.

Belediye Caddesi'nde konfeksiyon dükkanı bulunan Erol G., 4 gün önce iş yerine gelen 16 yaşındaki kıza, cinsel istismarda bulundu. Kızın polise giderek şikayette bulunması üzerine Erol G. gözaltına alındı. Polis, iş yerinin güvenlik kamerası görüntülerini inceledi. İncelemede, Erol G.'nin yaklaşık 2 ay önce başka bir kız çocuğuna iş yerinin önünde cinsel istismarda bulunduğu ortaya çıktı. Görüntüde Erol G.'nin, iş yerinin önünde sandalyede otururken, dükkanın önünden geçen küçük kızı yanına çağırıp, sarılmaya ve öpmeye çalıştığı görüldü. Kızın, bir süre sonra Erol G.'nin elinden kurtulup, uzaklaştığı görüntüye yansıdı.

Erol G.'nin, şikayetçi kıza yönelik eylemine ilişkin güvenlik kamerası görüntüsü ise bulunamadı. Erol G., emniyetteki işlemleri ardından adliyeye sevk edilip, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Polis, güvenlik kamerasına yansıyan olayla ilgili ise küçük kızı bulmak için çalışma başlattı.

is-yerinde-cinsel-istismara-tutuklama_2646_dhaphoto2

is-yerinde-cinsel-istismara-tutuklama_2646_dhaphoto4

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 27 yorum
bu adamları hadım edip en pis hapishaneye göndereceksin orada fantezi de yaşatırlar bunlara
Olum nereye gidiyor bu ülke böyle yahu torunun yaşında belki torunundan küçük bu cocuk ya abi kafayı yemiş millet yaşlı demicen asıcan bunları arkadaş
nasıl insanlar birbirinden nefret etmesin bu devirde
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler