HABER

İstanbul Avcılar'da iki metrobüs kafa kafaya çarpıştı! İşte kaza anı

İstanbul Avcılar'da iki metrobüs kafa kafaya çarpıştı. Kazada ilk belirlemelere göre 4 kişi yaralandı. Kaza anı bir işyerinin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, seyir halindeki iki metrobüs aracının çarpıştığı görülüyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklama şöforün baygınlık geçirdiği belirtildi.

Avcılar’da seyir halinde olan iki metrobüs bilinmeyen bir nedenle kafa kafaya çarpıştı. Yaşanan kaza saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı'ndan kazaya ilişkin açıklama yapıldı.

Baygınlık geçiren şoförün direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle kazanın meydana geldiğinin belirtildiği açıklamada şöyle:

"ŞOFÖR BAYGINLIK GEÇİRDİ"

"Bu akşam 16.55’te Metrobüs hattındaki İBB Sosyal Tesisleri ile Küçükçekmece istasyonları arasında karşı yönlerden gelen iki aracımız çarpıştı. Üzücü kazada 2 yolcu ve her iki aracın şoförü yaralandı. İlk belirlemelere göre kaza bir şoför arkadaşımızın baygınlık geçirmesi üzerine yaşandı. Kazanın ardından otobüste sıkışan şoför arkadaşımız hastaneye kaldırıldı.

Aldığımız bilgilere göre, kazada yaralanan 2 yolcu ve 2 şoförün durumları iyi. Baygınlık geçirdiği ve direksiyon hakimiyetini kaybettiği için kazaya sebebiyet verdiği belirlenen şoförümüzün de durumu iyi. Metrobüs hattımız her iki yöne de trafiğe açıldı. Kazayla ilgili inceleme sürüyor."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön