İşte Esma'nın vurulduğu an

İhvan liderinin 17 yaşındaki kızı Esma'nın vurulduğu anın görüntüleri ortaya çıktı.

Mısır'da ordunun darbe karşıtı göstericilere ateş açması sonucu yüzlerce ölü binlerce olduğu bildirilmişti. Ölenlerden biri de İhvan (Müslüman Kardeşler) liderlerinden Muhammed El Baltacı'nın 17 yaşındaki kızı Esma'ydı. Esma 14 Ağustos itibariyle yaşanan katliamın sembolü olmuştu artık. O acı anın görüntüsü ortaya çıktı.

**dünyadan haberler

**

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 48 yorum
Evet Makarnacılar... Gezi parkı olaylarında halk vatandaş hakkını aramak için sokağa çıktığında hiç bir şey yapmadadığı anlarda bile dururken bile polisten şiddet dayak kurşun gaz biber bombası yediklerini göre göre sesssiz kalan makarnacılar... Mısırda sokağa dökülen halkın arkasında ne yüzle ne haysiyetle arkasında durabiliyorsunuz sizin haddinize mi??? siz kendi öz vatanşlarınıza bile cemaat kuuralları gereği düşman olabillicek çaptaki insanlarsınız .. bırakın şu makarnayı diyorum beyniniz aklınızz yönetillmekte öteye gidemezz .domates ye biber yaa köylü gibi beslennnnn
Allahın gazabı uzak değildir. Ölüm var ölüm. Makarnacılar dediğin senin gibi yediği önünde yemediği arkasında değildir. bu zamana kadar sen ve senin gibiler ülke adına ne yaptı? konuşmaktan başka icraatınız yok. Müslüman ve Türk ülküsü asıl idealdir. var sen medeni ol! Gezide ibnelik yapanlar ne adına çalıştı daha onu bilmiyorsun. Yarım beynini zorlama sen git eline bira al vatanı kurtar deyyus. beyin çapınıda geliştir artık okumakla kalma düşün ve mantıklı yorum yapmaya çalış ama ayık kafayla.....mynet yayınla artık benim yorumlarımı ikiyüzlülük yapma.
38 senedir makarna yiyorum senin gibi haram yemediğim için hamd olsun Allahıma Şükür ediyorum, devletten tek kuruş almıyorum hiçbir yardım almıyorum ,28 senedir çalışıyorum ,devlete vergi ödüyorum, 55 yaşında emekli olucam, bir kere olsun bundan şikayet etmiyorum, son 12 senedir bu hükümet var ise ondan önce gelen adamlara kimse çıkıpta bu adama yaptıkları kadar hakaret etmedi ve sövmedi, enfilasyon bitti beğenmediniz, milli gelir arttı beğenmediniz, sokaklar son model arabadan geçilmiyor beğenmediniz, uluslar arası dolaşım hiç bu günkü kadar rahat olmadı beğenmediniz, daha ne istiyorsun?
scorpion SEN MİLLİ İRADEYİ ORTADAN KALDIRMAYA ÇALIŞAN GEZİ ZİHNİYETİYLE MİLLİ İRADESİNİ GASP EDEN DARBECİLERE KARŞI YAPTIĞI HAK ARAYIŞINI AYNI GÖRÜPTE ÖLDÜRÜLEN YÜZLERCE KİŞİ İÇİNDE BU ŞEKİLDE DÜŞÜNÜYORSAN SANA DİYECEK KELİME BULAMIYORUM. İNŞANLAH EN KISA ZAMANDA AKLIN BAŞINA GELİR BİR MUSİBETTE BİR NASİHATTEN İYİDİR İNSANLAH KÜÇÜMSEDİĞİM MISIRLILARIN BAŞINA GELENLER SENİNDE BAŞINA GELİRDE BELKİ EMPATİ YETİNİ ÇALIŞTIRIRSIN.
sen bunu anlayamazsın. hiç bi zamanda anlayamıycaksın analaman için önce müslüman olman lazım
terör lideri olmak devlete baş kaldırmak kolay deyil
LA RAHMETÜLLAH ALEYHA. MEKANI CEHENNEM OLSUN...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler