KADIN

İşte Instagram'da en çok takip edilen ünlüler

İşte Instagram'da en çok takip edilen ünlüler

Instagram'da en çok onlar beğeni alıyor!

Sosyal medya araçlarından en çok kullanılanlardan biri olan Instagram'da ünlüler arasında takipçi kitlesiyle ilgili büyük bir çekişme yaşanıyor. Takipçi sayıları milyonları aşan ünlü isimler, paylaşımlarıyla da beğeni rekorlarını kırıyorlar.

Instagram'ın resmi hesabından sonra 42 milyon 600 bin kişiyle şu anda listenin ikinci sırasında yer alan Beyonce'yi 42 milyon takipçi kitlesiyle Kim Kardashian takip ediyor. Listenin devamında ise 41.4 milyon kişiyle Taylor Swift geliyor.

Instagram'da en çok takipçi kitlesi olan yabancı ünlüleri bir araya getirdik. İşte Instagram'da en çok takip edilen 10 isim...


2. Beyonce (@beyonce) - 42.6 milyon



3. Kim Kardashian (@kimkardashian) – 42 milyon





4. Taylor Swift (@taylorswift) - 41.4 milyon



5. Ariana Grande (@arianagrande) - 40.3 milyon


6. Selena Gomez (@selenagomez) - 40.1 milyon


7. Justin Bieber (@justinbieber) - 35.6 milyon


8. Kendall Jenner (@kendalljenner) - 33.8 milyon


9. Kylie Jenner (@kyliejenner) - 31.8 milyon


10. Nicki Minaj (@nickiminaj) - 30.9 milyon

Okuyucu Yorumları1 yorum
  • 12 Oy
    DÜNYANIN EN İĞRENÇ KADINI BENCE.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.