İşte Samsung’un yeni akıllı saatinin adı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yeni akıllı saatinin adı belli oldu. İşte cihaza dair bilmeniz gereken önemli ayrıntılar:

İşte Samsung’un yeni akıllı saatinin adı

Akıllı saatlerin gündemi meşgul ettiği bu günlerde pazara kendi ürününü sunmak adına geri sayıma geçen son isim Samsung oldu. Güney Koreli üreticinin 4 Eylül’de Galaxy Note 3 ile birlikte akıllı saatini de tanıtabileceği belirtiliyor.

Güney Koreli üreticinin yaptığı patent başvuruları ile ilk resmi bilgilerine ulaştığımız cihazın adının da bu belgelerden Galaxy Gear olacağı kesinleşmiş oldu. Özelliklerine dair pek fazla bilgi sahibi olmadığımız cihazın esnek bir AMOLED ekrana sahip olması kuvvetli ihtimaller arasında yer alıyor.
Samsung’un Android’li akıllı telefonlarına verdiği Galaxy adının bu cihazda da yer alması ürünün sadece Android’li modeller ile uyumlu olduğu sonucunu da doğuruyor. Yani Windows Phone’lu bir Samsung modelinde bu cihazı kullanmak muhtemel ki mümkün olmayacak ancak diğer markaların Android’li modellerinde çalışıp çalışmayacağı soru işareti. Kesin bilgilere cihaz tanıtıldıktan sonra ulaşmış olacağız.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler