HABER

İzmarit kabusu oldu!

Ünlü sanatçı Kemal Sunal'ın başrolünü üstlendiği "Sakar Şakir" filminde yaşanan sahne gerçek oldu.

İzmarit kabusu oldu!

TEKİRDAĞ (İHA) -Apartmandan atılan izmarit, genç bir bayanın saçına düştü. Saçı tutuşan kadını yanmaktan, çevre esnafı kurtardı.

Çorlu'da benzerine ancak filmlerde rastlanan bir olay yaşandı. İkamet ettiği Malkara'dan Çorlu'daki akrabalarına ziyarete gelen Fidan Çin (28) adlı genç bayan bir apartmanın önünden geçerken yukarıdan atılan izmaritin kafasına düşmesi sonucu hastanelik oldu. Saçlarının arasına giren izmaritin genç bayanın saçlarının bir bölümünü yaktığı kaydedildi. Olay anında Fidan Çin`in yakınında olan görgü tanıkları Çin'in; "Yandım" diyerek elini saçlarına götürdüğünü ve kendilerinin de yardıma koştuklarını belirterek, "Bayan, bağırmaya başlayınca yanına geldik. Kafasındaki izmarit saçlarını yakmıştı. Eliyle söndürmeye çalıştı. Su dökerek ve üzerine mont kapatarak söndürdük" dedi.

Fidan Çin, 112 Acil Servis ekiplerince ilk müdahalenin yapılmasının ardından Çorlu Devlet Hastanesi Acil Servis Ünitesi'ne kaldırılarak tedavi edildi. Acil serviste yapılan tedavi sırasında yaşadığı şoku üzerinden atamadığı gözlenen Çin'in, ifadesinde izmariti atan kişiyi görmediğini, şahsın bulunası halinde şikayetçi olacağını söylediği kaydedildi.

Kemal Sunal ile Macit Flordun'un unutulmazları arasında yer alan Sakar Şakir adlı filmde de benzer bir sahne yaşanmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön