İzmir'in Çeşme ilçesinde erkek çocuğuna istismar iddiasında karar verildi

İzmir'in Çeşme ilçesinde, 11 yaşındaki erkek çocuğunu istismar etmek için kandırmaya çalıştığı iddiasıyla vatandaşlar tarafından linç edilmek istenirken, polisler tarafından kurtarılarak gözaltına alınan V.İ. (39), sevk edildiği adliyede adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

İzmir'in Çeşme ilçesinde erkek çocuğuna istismar iddiasında karar verildi

Dün meydana gelen olayda, Ilıca Mahallesi'ndeki çiçekçinin oğlu olan erkek çocuğu, elini kesince, yara bandı almak için yakındaki eczaneye gitti. İddiaya göre, yara bandını aldıktan sonra eczaneden çıkan çocuğun yanına yaklaşan, sonra elini çocuğun omuzuna atan V.İ., 'Bakkaldan çikolata alacağım' diyerek kandırmaya çalıştı.

ÖFKELİ KALABALIK LİNÇ ETMEK İSTEDİ

Bu sırada eczane çalışanları dışarıya çıkarak, V.İ.'yi yakaladı. Durum polise bildirildi, çocuğun babasına da haber verildi. Çevrede toplanan öfkeli kalabalık ise V.İ.'yi linç etmek istedi.

ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST

Bu sırada gelen polis ekipleri, araya girerek V.İ.'yi öfkeli kalabalığın elinden kurtardı. Çeşme İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen V.İ., işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
ülkede adalet yok olsaydı enser vakfı nda 40 çocuğa tecevüz eden sapıklar tutuklanır dı tam aksine millet vekili oldu akp den
ulan bu şerefsiz iğrenç sapıklardan birisi bir savcı hakim ya da millet vekili çocuğunu taciz etmediği sürece bu yasalar aynen devam eder bu pislikler de ortalıkta dolaşmaya devam eder daha dün 11 tane kız çocuğu evladımızın yanarak ölmesinden sorumlu tutulanların tamamı serbest bırakıldı bu çocuklardan bir tanesi millet vekili ya da savcı hakim çocuğu olsaydı şimdiye kadar hepsine müebbet yapıştırılmıştı ama normal karşılamak lazım bu ülkeyi şehit Mehmetçiğe kelle diyenler yönetiyor
Böyle adalet sisteminin taaaa. Yazık ya.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler