KADIN

Jüpiter Geri Hareketi Bitti

Jüpiter Geri Hareketi Bitti

Burcunuz bundan nasıl etkilenecek

Koç
Sevgili Koçlar, 30 Ocak Saat:13:37 itibariyle geri hareketi sona ererek düz seyirle 26 Haziran saat 04:40 olana dek etkisi devam edecek Jüpiter-İkizler burcu süreci, iletişim, haberleşme, eğitim, çevre ilişkileri, ulaşım gibi konularda önem taşıyor. Ancak bir gezegen yönettiği burcun karşıtında yer alıyorsa (Jüpiter-Yay burcunda yönetici, İkizlerde zararlıdır) ister geri ister düz seyri olsun tabii ki tedbirli olmayı bilmemiz lazım. Ne gibi faydalar sağlar ve nelere dikkat etmek gerekir bunları beraber inceleyelim. Çabuk öğrenmenizde yardımcıdır. Hangi yaşta olursanız olun meraklısı olduğunuz her şeye çabucak atlayarak bilgi sahibi olmaya çalışırsınız. Ancak öğrendiklerinizi çabucak unutabilirsiniz. Gerekli gereksiz her konuda bilginiz olur. Fakat bunları belli bir temele oturtamıyorsanız bir anlamı kalmaz. Çevre değişimlerinde bulunmak hoşunuza gider.

Bir yerden başka bir yere seyahat etmek, ancak belli bir yerde uzun süre kalmak istemezsiniz. Bavulunuz kapı arkasında gibidir. Aklınıza estiği anda hemen yola çıkabilirsiniz. Ancak bu yolculuklar uzun seyirli değildir. Kısa konaklamalar şeklinde gerçekleşir. Yurtdışı-yurtiçi gidiş gelişler fazlalaşır. Yakın akrabalarınızla bağlantınız yoğundur. Birbirinizle sürekli bir arada olursunuz. Fakat birbirinize karşı kimi zaman anlayışınız, tahammülünüz azdır. Yeni insanlarla tanışmaktan, değişimden, yeni ve kültürel aktivitelerden hoşlanırsınız. Hatta bir anda eğitiminize kaldığınız yerden devam etmeyi bile düşünebilirsiniz. Ancak böyle ani kararlar vermeden önce düşünmeniz yerinde olur. Çok fazla konuşma, sürekli arayış, bağımsızlık, eğlenceli bir yaşam arzunuz oldukça yükselir. Hızlı aktiviteler, spor, gezi, turizm, part-time işler, medya faaliyetleri gibi geniş alanda sizleri görmek mümkündür. Fakat bunların kökleşmesi için sabırlı olmak gerekir. Benim öngörüm bu sürecin oldukça hızlı geçeceğidir. Benim size tavsiyem ne yaptığınızı ne ettiğiniz iyice bilmenizdir. Yoksa bu süreç bir rüzgar misali uçurur ama sonra başlangıç noktasına geri döndürebilir. Akıllı, mantıklı hareket etmekte yarar görüyorum.
Bu sürecin sizlere hayırlı rızık, gerçekçi ilerleme, düzgün insanlarla temas ve büyümenizde yardımcı olması dileğimle,


Boğa
Sevgili Boğalar, 30 Ocak Saat:13:37 itibariyle geri hareketi sona ererek düz seyirle 26 Haziran saat 04:40 olana dek etkisi devam edecek Jüpiter-İkizler burcu süreci, bana göre geri hareket süreci kadar, dikkatle takip edilmelidir. Çünkü Jüpiterin genişleten, büyüten, hızla kazandıran etkisi, İkizler burcunda ilerlediği zamanlarda çabuk tüketmeye benzetme yerindeyse döküp saçmaya neden olabilir.
Her ne kadar Boğalar bütçeleri konusunda dikkatli kişiler olsa da, ben yine de tedbirli olunmasını tavsiye ediyorum. Akıllıca hareket edilmesi durumunda, iletişim yoluyla kazanç elde etmek, iki ayrı işten para kazanmak, yatırımda bulunmak bu dönemde kolaydır. Ancak dağılmak, hesabını bilmemek, aşırı harcamalar durumu zorlaştırabilir. Bu dönem, benzetme yerindeyse dilimiz, elimiz çalışıyor, cebimiz doluyor. Aklını kullananlar bu süreçte kazançlı çıkıyor diyebiliriz.

Bu sürecin sizlere hayırlı rızık, gerçekçi ilerleme, düzgün insanlarla temas ve büyümenizde yardımcı olması dileğimle,


İkizler
Sevgili İkizler, 30 Ocak Saat:13:37 itibariyle geri hareketi sona ererek düz seyirle 26 Haziran saat 04:40 olana dek etkisi devam edecek Jüpiter-İkizler burcu süreci, sizler için benzetme yerindeyse vites büyütme zamanıdır. Önündeki yolun ve kendi gücünün farkında olan kişi artık hızlanarak hedefine daha çabuk varabilir. Hani üstünde şeytan tüyü var derler ya bazı kişiler için. İşte bu dönemde başkaları tarafından fark edilmemeniz kesinlikle mümkün olmaz. Tek düze yaşamak, birilerine uymak, birilerinin peşinden gitmek gibi bir duruma tahammülünüz pek yoktur. Birçok fikriniz ve bir o kadar uygulamak istediğiniz alanlar vardır. Sanki zaman bir rüzgar gibi sizi estirip, oradan oraya koşturmaktadır. Tabii ki yolunu bilen için bu çok faydalıdır. Ancak ya bilmeyen için? Dağılmalar, yoldan çıkmalar, nereye gittiğini bilmemeler. Bunlardan sakınmak için benim tavsiyem bu dönem başladığında planlı bir şekilde yapmak istediklerinize odaklanmaktır. İşte bunu yaptığınızda önünüzde virajlar olmadan rahatlıkla ilerleyebilirsiniz.
Yeni bir dil, yeni bir hayat, yenilikler sürekli sizi takip edebilir. Tartışırsınız, konuşursunuz, koşuşturursunuz ve sürekli heyecan ve değişiklik arzusuyla dolu bir şekilde bazen verdiğiniz sözleri bile unutabilirsiniz. 12 yıl sonra burcunuz üzerinde ilerleyen Jüpiter enerjisini olumlu yönde kullanmanızı tavsiye ediyorum. Çünkü bu dönem, bir rüzgarın hızlı bir biçimde esişi gibidir. Başlar ve sizi götürmek istediğiniz yere kadar ulaştırır. Eğer siz gerçekten gitmek istediğiniz yeri biliyorsanız, bu esintiyle çok yol alırsınız. Bilmiyorsanız, gittiğiniz yerde kaybolabilirsiniz. Özellikle konuşmaya dayalı meslek sahipleri, yazarlar, avukatlar, halkla ilişkiler, seyyahlar, pazarlamacılar, haberleşme alanında çalışanlar için olumlu bir süreçtir.
Bu sürecin sizlere hayırlı rızık, gerçekçi ilerleme, düzgün insanlarla temas ve büyümenizde yardımcı olması dileğimle,


Yengeç
Sevgili Yengeçler 30 Ocak Saat:13:37 itibariyle geri hareketi sona ererek düz seyirle 26 Haziran saat 04:40 olana dek etkisi devam edecek Jüpiter-İkizler burcu süreci, geri hareket dönemi bitmiş olsa da, yine de dikkatli olmayı bilmek lazım. İşi yazıya dayalı kişiler için sözgelimi yazarlar, şairler, araştırmacılar için geri planda hızlı bir şekilde çalışma anlamında faydalıdır. Ancak sistemli çalışmakta yarar vardır. Çünkü kafanızın içinde birçok proje belirir, hangisini uygulamak istediğinize karar vermeniz zaman alabilir. Hatta garip ama düşündüğünüz bir işi, birisi bir şekilde öğrenip sizden çalabilir. Onun için ne türden bir iş yapıyorsanız yapın, güvenmediğiniz insanlara bundan söz etmeyin. Genel olarak bu dönemde Yengeçlere tavsiyem hangi konuda olursa olsun hakikaten neyi kiminle veya ne konuştuğunuza mutlaka dikkat ediniz. İyi niyetinizi birilerinin suistimal etmesine asla izin vermeyin. Dedikodu, lafı sözü büyütme, her sözün altında ne var diye merak etme, gereksiz yere bazen aşırı derecede sinirlenme gibi ruh halleri görülebilir.
Bazı insanlar sizi anlaşılması güç biri olarak görürken kimileri saman altından su yürüttüğünüzü düşünebilir. Sabırsızlıktan uzak durmalısınız. Eğer bir konuda kendinizi geliştirmek niyetindeyseniz mutlaka sebatkar çalışınız. Odaklanmanın pek kolay olmadığı Jüpiter-İkizler döneminde kendiniz için bir çalışma programı yapınız. Bu programa harfiyen uyunuz. Ruhunuzu sakinleştiren, dağılmaların önüne geçen ritüellere önem veriniz. Yoga, meditasyon gibi. Çalışma hayatınızla ilgili konularda yaşanabilecek sıkıntıları dünyanın sonu gibi algılamayınız. Eğer beğenmediğiniz, pek mutlu olmadığınız bir alanda görev alıyorsanız ani karar verip başka bir yere geçiş yapmadan önce iyice düşününüz. İşinizde ustalaşmak için size verilen fazladan görevler veya göreviniz icabı bir müddet geride çalışmanız gerekiyorsa bunun gelişiminiz için yararlı olup olmadığını düşününüz. Gizli saklı işlere buluşmaktan, garip insanlarla temasta bulunmaktan kaçınınız. Başkalarının sizi yönlendirip yanlışa sevk etmesine izin vermeyiniz.
Bu sürecin sizlere hayırlı rızık, gerçekçi ilerleme, düzgün insanlarla temas ve büyümenizde yardımcı olması dileğimle,


Aslan
Sevgili Aslanlar, 30 Ocak Saat:13:37 itibariyle geri hareketi sona ererek düz seyirle 26 Haziran saat 04:40 olana dek etkisi devam edecek Jüpiter-İkizler burcu süreci, yetenekleriniz doğrultusunda kararlı bir şekilde bir alanda yönlendirmeniz halinde yeni bir çevrede kendinizi ifade edebilirsiniz. Sizinle aynı düşüncede olsun veya olmasın birçok insanla tanışabilirsiniz. Sözgelimi sporla uğraşmak, yazı yazmak, iletişim mesleklerinde başarılı olmak, reklamcılık, gazetecilik, editörlük, düşündüklerinizi yazıya dökerek kitlelere ulaşmak anlamında şansınız yüksektir. Bu dönemde kimileriniz gerçek isminiz dışında bir takma ad (mahlas) kullanabilir. Bununla tanınabilirsiniz. Her türlü ortama girip çıkmaktan hoşlanırsınız. Günümüz internet dünyasında artık birçok kişi satış, pazarlama alanlarında birçok kullanıcıya kolaylıkla ulaşabiliyor.

Bazılarınız bu etki altında yıllardır sürdürdüğünüz alan yerine farklı bir alanda kendinizi gösterebilirsiniz. Ancak tabii ki Jüpiter İkizler burcunda değişken bir enerji olduğu için böyle durumlarda çok akıllıca hareket etmekte yarar görüyorum. Çok yönlülük, esneklik, birçok bilgiyle donanma anlamında bu süreç hakikaten hızlı gelişmeleri işaret eder. Kişi her konuda bilgi sahibi olmaya çalışır, meraklılık ön plandadır. Ancak bir o kadar da çabuk sıkılabilir. Bu dönem size yeni bir çevre ve yeni arkadaşlıklar edinmenizde yararlıdır. Hatta bu arkadaşlıklar bir aktivite, faaliyet yoluyla kurulabilir. Benim bu süreçte size tavsiyem, ne olursa olsun gerçek bilgiye ulaşmanız, olur olmaz kişilerden duyduklarınıza çabucak inanmamanız, kararlı azimli bir şekilde ilerlemek istediğiniz alanda çalışmanızdır. Sürekli fikir değiştirmek, bir konuda araştırmadan etmeden uygulamalarda bulunmak dönemin olumlu anlamda değerlendirmemenize yol açabilir.
Bu sürecin sizlere hayırlı rızık, gerçekçi ilerleme, düzgün insanlarla temas ve büyümenizde yardımcı olması dileğimle,


Başak
Sevgili Başaklar, 30 Ocak Saat:13:37 itibariyle geri hareketi sona ererek düz seyirle 26 Haziran saat 04:40 olana dek etkisi devam edecek Jüpiter-İkizler burcu süreci, yenilik anlamındaki işler için kişinin hevesliliğini yükseltici, coşkulandırıcı bir yansımadır. Ancak sorumluluklar konusunda dikkatli olmak gerekir. İş hayatında dakiklik, verilen işleri zamanında yapmak, patron konumundaki kişilerle ilişkilerinize dikkat etmek çok önemlidir. Eğer belli bir disiplin altında çalışmanız gereken bir göreviniz varsa, bu süreçte planlı hareket etmezseniz kolayca dağılabilirsiniz.

Bu süreçte serbest çalışma, günlük çalışma saatlerini kendileri ayarlama türünden alanlara yönelmelerini öneririm. Tabii ki bu biraz da sizin yeteneklerinize bağlıdır. Sözgelimi part-time işler, pazarlama, muhabirlik, yazarlık daha serbest çalışma anlamında olumlu tercihlerdir. Yabancı dil veya eğitim alanında ders eğitmenliği, tercümanlık, internet üzerinden satış ve pazarlama işleri kolaylıkla üstesinden gelebileceğiniz ve kendi başınıza yürütebileceğiniz meslekler olarak öne çıkmakta. Bu dönemde işinize adapte olmakta zorlanmazsınız ancak işi tam anlamıyla köklendirmekte zorlanmalar görülebilir. Haberleşme, seyahat konuları yine bu dönemin etkileri arasında yer almakta. Aileniz veya kardeşlerinizle iş yapmak konuları da sürecin etkisi altında görülebilir.
Bu sürecin sizlere hayırlı rızık, gerçekçi ilerleme, düzgün insanlarla temas ve büyümenizde yardımcı olması dileğimle,


Terazi
Sevgili Teraziler, 30 Ocak Saat:13:37 itibariyle geri hareketi sona ererek düz seyirle 26 Haziran saat 04:40 olana dek etkisi devam edecek Jüpiter-İkizler burcu süreci, kelimenin tam anlamıyla sizin için kıpır kıpır bir dönemdir. Haberleşmeden eğitim hayatına, seyahatten yeni yerler keşfetmeye kadar her alanda sizi görmek mümkündür. Başka bir şehre yerleşme anlamında açıkçası ben düşünmenizi istiyorum. Çünkü bu enerji altında yerleşim anlamındaki kalıcı işlerin çok iyi düşünülmesi gerekir. Ancak gidip gelme tarzında, iki farklı yerde ikamet etme anlamında, hafta sonları dinlenme, aktivitede bulunma yönünde yapılan geziler etkili olabilir. Bu süreçte medya ve yayın faaliyetleri internet aracılığıyla rahatlıkla gerçekleştirebilir. Farklı ülkeleri tanıma, onların kültürlerini araştırma, yabancı bir dil öğrenme anlamında gelişmeler yaşanabilir. Ancak Jüpiter İkizler burcunda fazla yayılma anlamında dikkatli kullanılması gereken bir enerjidir. Her şeye atlanılır ancak bir o kadar çabuk sıkılır insan.
O yüzden edindiğiniz bilgileri, gittiğiniz yerler hakkındaki izlenimlerinizi, tanıştığınız insanlar hakkındaki düşüncelerinizi, planlarınızı projelerinizi, fikirlerinizi belli bir kitapta, ajandada, bilgisayarınızda derleyip toparlayarak saklamanız yerinde olur. Pazarlama, satış, gazetecilik, rehberlik, avukatlık, iletişim ve elle yapılan işlere olan isteklilik bu dönemde yükselişe geçer. Eğitim hayatında özellikle bu dönemde şu noktalara dikkat etmek faydalı olur. Ne yapmak istediğinizi ve hangi alanda ilerlemeyi arzu ettiğinizi mutlaka kafanızın içinde gerçekçi bir şekilde oluşturmanızda yarar görüyorum. Bölüm tercihlerinizi mutlaka iyi yapınız. Bölüm değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Böyle bir durumda sizin için gelecek vaat ediyor mu bu noktalara dikkat ediniz.
Bu sürecin sizlere hayırlı rızık, gerçekçi ilerleme, düzgün insanlarla temas ve büyümenizde yardımcı olması dileğimle,


Akrep
Sevgili Akrepler, 30 Ocak Saat:13:37 itibariyle geri hareketi sona ererek düz seyirle 26 Haziran saat 04:40 olana dek etkisi devam edecek Jüpiter-İkizler burcu süreci, bazen iyimserlik bazen çabuk karar verme, her şeye atlama tarzında durumlara yol açtığı için kişinin parayla alakalı ortaklıklarında, eşiyle olan her türlü paylaşımında, kısaca biriyle bütünlük oluşturmak istediği hallerde ne yaptığını iyi bilmesi lazım. Özellikle başkalarına para konusunda güven duyma anlamında çok dikkatli olunması gerekiyor. Sizin de aynı şekilde birilerine söz verirken özen göstermeniz lazım. Eğer mesleğiniz gereği başka birilerinin parasını işleten veya koruyan bir kişiyseniz lütfen dikkatli olunuz. Hırsızlıklara karşı özellikle güvenlik önlemlerinizi alınız. Genel olarak bu dönem, eş-ortak ilişkileri-banka ve kredi talep ve alımlarında da bütçenizi göz önüne alarak hareket etmekte yarar görüyorum. Miras, hisseli paralar eski davalar anlamında da güvenmediğiniz kişilerle iş yapmayınız. Vergi konusunda özenli davranınız.
Gizli saklı ilişkilerden, işlerden lütfen uzak durunuz. Ne siz bir başkasının ne de bir başkası sizin zayıflığınızdan yararlanmasın. Varlıklı bir eş hayali kurmak, tanımadığınız insanla cinsel anlamda yakınlaşmak yönünde önce karşınızdaki kişiyi tanıyın. Gerçeklerin ışığı altında ilerlerseniz ne ala, yoksa boş yere zaman kaybedebilirsiniz. Size destek sunan kişiler bu dönemde verdikleri sözü tutma veya bunun karşılığını sizden almak yönünde daha rahat davranabilirler. 2012 yılında bu geçiş başladığında da bunları söylemiştim. Ben Jüpiter İkizler geçişinde mutlaka bilinçli, akıllı olmamız gerektiğini düşünüyorum. İster geri ister düz seyir olsun. Tedbirli olmayı bilelim.
Bu sürecin sizlere hayırlı rızık, gerçekçi ilerleme, düzgün insanlarla temas ve büyümenizde yardımcı olması dileğimle,


Yay
Sevgili Yaylar, 30 Ocak Saat:13:37 itibariyle geri hareketi sona ererek düz seyirle 26 Haziran saat 04:40 olana dek etkisi devam edecek Jüpiter-İkizler burcu süreci, ilişki ve ortaklık evinizde geçiş yaptığı için, ben temkinli olmanız gerektiğini düşünüyorum. Çünkü Jüpiter İkizler burcunda astrolojik olarak güçlü bir enerji değil. Dönemin olumlu yönde değerlendirilmesi öncelikle sizin ilişki kriterlerinizi kafanızın içinde oturtmuş olmanızdır. Çünkü karşınıza gerçekten özgür düşünen, özgürce ilişki yaşamaktan hoşlanan, partneriyle arkadaşlık yapmaktan zevk alan bir kişinin çıkması mümkündür. Bu süreç evlenme anlamında hızlı bir dönemmiş gibi durabilir. Ancak partnerin bu anlamda bir niyeti olmayabilir. Hayatınıza hızlı bir şekilde girebilir ve eğer zorlanıyorsa aynı şekilde çıkabilir. Meraklı, kültürlü kişilerdir ve genel olarak bu yapıda insanlarla birlikteliği tercih ederler. Partnerinizin sizden sürekli onun ilgisini çekmenizi bekler. Sıradanlaştığınızda, hele hele ciddiyet beklediğinizde, sorumluluk yüklediğinizde, ne olacak halimiz gibi sözler ettiğinizde beklenti içine girdiğinizde sizi anlamadığı gibi klasik biri olarak görebilir. İlişki özgürüm-özgürsün yaşam felsefesi üzerine kurulur.
Çift kısmetlilik dediğimiz bu dönem bekar Yaylar açısından özellikle hızlı tanışmalara sahne olur. Hatta acil evlilik kararı bile alınabilir. Benim tavsiyem ne olursa olsun birlikteliğinizi gerçekçi bir şekilde gözden geçirmenizdir. Cicim aylarının kısa sürmemesi için ilişkinin kökleşmesini mutlaka önemseyiniz. Bu ise ancak zaman faktörünün önemsenmesi ile mümkün olur. İlişkisi uzun süredir devam eden ve evlenmeye karar veren çiftler için uygun bir dönem gibi gözükse de yine de her şeyin tekrar bir gözden geçirilmesi uygun olur. Sorunlu ilişkilerde partnerin beraberliğe nasıl bir niyetle yanaştığını çok iyi anlamak lazımdır.
Bu sürecin sizlere hayırlı rızık, gerçekçi ilerleme, düzgün insanlarla temas ve büyümenizde yardımcı olması dileğimle,


Oğlak
Sevgili Oğlaklar, 30 Ocak Saat:13:37 itibariyle geri hareketi sona ererek düz seyirle 26 Haziran saat 04:40 olana dek etkisi devam edecek Jüpiter-İkizler burcu süreci, meraklılık, bilgiyi sürekli arayış, çok yönlülük ve iş ortamınızla ilgili meselelerde hızlı aktivitelerin olduğu bir dönemdir. Ancak bu çok yönlülük kimi zaman dağılmaya, aşırı yoğunluğa ve düzenli bir şekilde çalışmamaya sebep olabilir. Her kafadan bir ses çıkması, her önüne gelenin bir iş buyurması bu dönemde sıkça görülebilir. Eğitmenlik, yazıya ve iletişime dayalı meslekler, avukatlık, danışmanlık, seyahate dayalı meslekler, rehberlik, yayın faaliyetleri, ikna yeteneği gerektiren uğraşılar, kısa süreli kurslar aracılığıyla meslek edinme bu dönemin önemli yansımaları arasında yer alır. Günlük hayatınız oldukça yoğun geçebilir. Bazı kişiler hakkınızda ileri geri konuşmaya devam edebilirler. Bu geçtiğimiz yıldan beri devam eden bir durum. Çalıştığınız ortamda bulunan insanlara çok dikkat etmek lazımdır.
Bu süreçte zekanız oldukça açıktır. Çok hızlı hareket edebilir, aynı anda birçok işi yapabilecek manevraya sahip olursunuz. Elleriniz, diliniz sürekli çalışır dersem abartmamış olurum. Sağlık konusu da bu dönemde önemlidir. Özellikle formunuzu korumaya çok fazla özen gösterebilirsiniz. Ancak bu konuda uzmanlardan yardım almanız yerinde olur. Kafanızın estiği şeklide rejim yapmak, ilaç kullanmak, sağlık durumunuzu tam olarak bilmeden spor aktivitelerinde bulunmak, değişik şifa teknikleri uygulamak konusunda lütfen özenli davranınız. Ellerinize, kollarınıza, ciğerlerinize, sinir sisteminize fazlasıyla önem veriniz. Kendinize anlamlı gelmeyen uğraşılar için zaman harcamayınız. İki ayrı işte birden çalışmanız gerekiyorsa, bunun size olan artı ve eksilerini iyice hesaplayınız. Zihin-beden uyumunuza dikkat ediniz.
Bu sürecin sizlere hayırlı rızık, gerçekçi ilerleme, düzgün insanlarla temas ve büyümenizde yardımcı olması dileğimle,


Kova
Sevgili Kovalar, 30 Ocak Saat:13:37 itibariyle geri hareketi sona ererek düz seyirle 26 Haziran saat 04:40 olana dek etkisi devam edecek Jüpiter-İkizler burcu süreci, aşk hayatınız, yaşamın ritmi, hızı, her türlü yeniliği, iletişimi anlamında bir ışıltılı dönemdir. Işıltı kelimesinin ardında saklanan bazı önemli noktaları göz ardı etmeden bu dönemi geçirebilirseniz hakikaten tadına doyum olmaz. Jüpiter astrolojik olarak İkizler burcu geçişlerinde çok fazla aktiviteyi işaret ederken, dağılmanıza neden olabilir. Hatta dikkat edilmediğinde dönemin sonunda geriye şöyle bir baktığınızda sanki bir rüzgara kapılmış da başı dönmüş biri gibi kendinizi hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili konularda bu enerji, arkadaşça paylaşımların, kolayca ilişki kurmanın, benzetme yerindeyse eğlencenin dibine vurma zamanıdır. Aynı anda iki farklı kişiyle aşk yaşamanız olasıdır. Esprileriniz, canlılığınız, ikna yeteneğiniz, kültür yapınız, hazır cevaplığınız, her şeye açık oluşunuz size renkli bir dönem yarattığı gibi popülerliğin de yükselişi anlamına gelebilir. Üzerinizde şeytan tüyü var deseler doğrudur. Çocukları olan Kovalar bu dönemde yoğun bir şekilde onlarla haşır neşir olabilirsiniz.
Eğitim hayatları, sportif faaliyetleri, arkadaşlıklarıyla yakından ilgilenebilirsiniz. Ancak gerektiğinde disiplinli olmalarına dikkat edin. İkiz bebek sahibi olmak veya üst üste gebe kalınması dönemin sürprizleri arasında yer alır. Benim bu hızlı dönem için açıkçası size tavsiyem ne olursa olsun dağılmamanızdır. Tamam eğlenin, coşun, gezin tozun amma dozunu iyi ayarlamaya bakınız.
Bu sürecin sizlere hayırlı rızık, gerçekçi ilerleme, düzgün insanlarla temas ve büyümenizde yardımcı olması dileğimle,


Balık
Sevgili Balıklar, 30 Ocak Saat:13:37 itibariyle geri hareketi sona ererek düz seyirle 26 Haziran saat 04:40 olana dek etkisi devam edecek Jüpiter-İkizler burcu süreci, ev yaşamınızı hareketlendirici, yeni bir yere taşınma anlamında etkileyici, iletişimin ailevi konularda artmasını sağlayıcı bir dönemdi. Bu etkisi düz seyirle 26 Haziran saat 04:40 olana dek devam edecek. Ben Jüpiter İkizler burcu ilerleyişine temkinli yaklaşıyorum. Çünkü yönettiği burcun karşıtında ilerleyen bir gezegen transiti mutlaka önemle mercek altına alınmalıdır. Jüpiter genişlemenin ve yeni ufukların göstergesidir. Tabii ki akıllıca hareket edenler için. Çünkü bu dönemde aşırı yoğunluk, aşırı yayılma ister istemez yanlış kararlar alınmasına ve sonradan anlamanıza sebebiyet verebilir. Mal, mülk sahibi olmak iyidir. Ancak gücünüzü aşan bir borcun altına girerek olmamalıdır. Seyahatler veya işiniz gereği yapılan yolculuklara çıkmadan önce evinizin güvenliğini mutlaka gözden geçirmeniz lazımdır. Yabancı kişilere evinizin kapılarını açarken lütfen iyi düşününüz. Bu dönemde, bazen içinizden ben buraya ait değilim, yeni arayışlara geçerek hayatımı kurmalıyım, yeni bir yere taşınmalıyım gibi kararlar verebilirsiniz. Hatta bunu uygulamaya dökebilirsiniz.
Bu süreçte evdeki yoğunluklar artabilir. Bir yakınınız sizinle yaşamak isteyebilir. Böyle bir durumda da bu kişinin karakter özellikleri size ne kadar uygun iyi düşününüz. Evde beslediğiniz küçük hayvanlarınızın bakımıyla yakından ilgileniniz. Tadilatlar, onarım gibi faaliyetleri usta kişilerle yapmaya özen gösteriniz. Kiracınızla veya ev sahibinizle sözleşmenizdeki maddeleri birlikte gözden geçiriniz. Bilgilenme, eğitim, ilgilendiğiniz alanda kendinizi geliştirme Haziran sonuna kadar devam edecek.
Bu sürecin sizlere hayırlı rızık, gerçekçi ilerleme, düzgün insanlarla temas ve büyümenizde yardımcı olması dileğimle,

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.