HABER

Kabin altı röntgen! Kıyafetlerini çıkardığı sırada fark etti, mağaza sahibi tutuklandı

Zonguldak'ın Gökçebey ilçesinde bir mağazanın soyunma kabininde kıyafet deneyen kadını cep telefonu kamerasıyla görüntülerini çektiği iddia edilen mağaza sahibi tutuklandı.

Kabin altı röntgen! Kıyafetlerini çıkardığı sırada fark etti, mağaza sahibi tutuklandı

Edinilen bilgiye göre mide bulandıran olay, Zonguldak'ta Atatürk Caddesi üzerinde bulunan giyim mağazasında meydana geldi. İddialara göre A.B. isimli kadın reyondan aldığı kıyafeti denemek için soyunma kabinine girdi. Kıyafetlerini çıkardığı sırada ise kabinin altından uzatılan cep telefonuyla görüntülendiğini fark ederek kabinden dışarı çıktı.

CEP TELEFONUNA EL KONULDU

Mağaza sahibine telefonuna bakmak istediğini söyledi. E.Ç.'nin telefonu göstermemesi üzerine A.B durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen ekipler kadının şikayetçi olduğu E.Ç’yi gözaltına alırken, cep telefonuna da el koydu.

MAĞAZA SAHİBİ TUTUKLANDI

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen işyeri sahibi çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Screenshot_29

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Artık bayanlar tayt adı altında kilotlu çoraplarla gezdiği için erkeklerin çoğuda bundan cesaret bulup sapkınlık içindeler.. Bayanlarımız kusura bakmasın fakat hemcinslerini uyarıp yola getirmediği sürece bu sapıklarda eksik olmaz..
asıl sapık sensin..zihniyetin sapık..tesettürlü bayanların da taciz ve tecavüze uğradığını görmezlikten gelecek kadar rezil bir zihniyete sahipsinnnn..
@noyan77 katılıyorum size edep insanın içinde olacak Karşındaki nasıl giyinirse giyinsin İnsan nefsini müdafaa Etmesini bilecek Bu gibi sapık ruhlu insanlar Beyinlerini cinsel içerikli şeylerle doldurdukları için Akıl hastanesinde tedavi olmaları gerekmektedir
AYNI OLAY DA RÖNTGENCİLİK YAPAN KİŞİNİN KARISINA KIZINA BAŞKA MAĞAZADA BİRİSİ RÖNTGENCİLİK YAPSA ŞAHSIN GÖRÜŞÜ NASIL OLURDU.
yav arkadaş , bu nedir Allah aşkına yaaa , ne anlarlar bilmiyomki nasıl böyle bişey yaparlar ...
Geri Dön