Kadınlar ilk buluşmada ne kadar akıllı olduklarını göstermiyor! Bakın neden?

10 kadından 6'sı ilk buluşmada kendilerinden daha az zeki erkeklerle buluştukları zaman ne kadar akıllı olduklarını belli etmiyor. Nedeni ise karşısındaki erkeğin gözünü korkutmamak.

Kadınlar ilk buluşmada ne kadar akıllı olduklarını göstermiyor! Bakın neden?

Online arkadaşlık sitesi Match'e göre, kadınların çoğu ilk randevuda karşısındaki erkeğe zekalarının yarısını göstermiyor. Yüzde 31'i ilgi alanlarına girmese bile araba ve futbolla ilgileniyormuş gibi davranıyor.

5

Kadınların ilişkide en önem verdiği şey ise sadakat. Bunu iyi bir espri anlayışı ve tutku izliyor. Bununla birlikte kadınların yarısı beynini uyaran bir erkek bulmakta zorlandıklarını söylüyor.

4

İki bin İngiliz'in katıldığı ankette stil, zeka, görgü ve cinsellik de çok önemliydi. Konu hakkında konuşan ilişki uzmanı Hayley Quinn, 'Akıl, okulda sahip olduğunuz niteliklerle ilgili değildir. Bu yaşam deneyimleri ve duygusal zeka olabilir. İlişkide farklılıkların olması iyidir. Çünkü çeşitlilik ilişkiyi güçlendirir' diye konuşuyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Duygusal zeka duygusal anlarda ve tehdit gerilim vb anlarda maalesef berbattır çözüm üreten zekayı bloke eder ve kullandırmaz.Tıpkı suda boğulm anında akciğeri bloke eden gırtlak kemiği gibi. su girmesin diye insanı boğar... Kadınlar duygusal zeka sahibidirler tüm erkeklerden zeki olabilirler ama peygamber olamazlar. Erkeklerde de duygusal zeka baskın olabilir zaten her erkek peygamber olamamıştır...
Biz erkekler okadar salağız ki ilk buluşmada herşeyimizi ortaya döküyoruz. bir kadına ilk randevuda yemeğe götürürsün ve yeri ona seçtirirsin seçeceği yer onun karakterinin en büyük belirtisi olur zaten.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler