Kafede büyük rezalet! Tuvalete kamera yerleştirip...

Sakarya’nın Serdivan ilçesinde kafeye gelen müşterilerinin tuvalete yerleştirdiği kamera ile videosunu çeken işletmeci tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kafede büyük rezalet! Tuvalete kamera yerleştirip...

Olay Serdivan ilçesi Arabacıalanı Mahallesinde bulunan bir kafede meydana geldi.

TUVALETE KAMERA YERLEŞTİRDİ

Kafe işletmecisi tuvalete cep telefonunu video çeker vaziyette yerleştirip müşterilerinin görüntülerini kaydettiği ortaya çıktı.

MÜŞTERİLER FARK ETTİ

Kafeye müşteri olarak gelenlerin görüntüsünü çeken işletmeci İ.Ö., bir müşterinin dikkati sayesinde yakayı ele verdi.

KAFE İŞLETMECİSİ TUTUKLANDI

Olay sonrası Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri video kayıtları sonrasında işletme sahibi İ.Ö.’yü gözaltına aldı. Emniyette ki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen kafe işletmecisi tutuklanarak cezaevine konuldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
vay namısız ekmek yediğin kaba tükürmek buna denir
ne tür bir pisliksin sen
Her yerdemi ya her yerdemi sapıklık ülke sapık dolu
her zaman sapık bir ulkeydik. 30 sene önce öğrencisini taciz etmeyen öğretmen yok gibiydi. şimdi teknoloji sayesinde herkesin haberi oluyor.
milletin dıskısını gormekten nası bi zevk alirki insan..
Yedigin ekmege ihanet edenler var
tayip beyin dindar nesli.... bakın araştırın tecavüz gasp kaçakçılık sapıklık sarkıntılık 15 yıl öncesinin 2 -3 katı değilse eşşekler gibi anıracam..yazın google bakın bir sürü haber hepsi akp iktidarında olan şeyler onlarda bu sapıklara kol kanat geriyor. yav kardeşim düşünün vakıflarda erkek çocuklara neler yaptılarda mecliste akladı pakladılar....hadi bana aktollerden cevap gelsin doğru değil desin vallahi billahi sözlerimi geri alacam.
adam osuruk sesine meraklı demek :)
dikkat edin ülkede tam bir sapıklık hortlamış durumda işin kötüsü bunları koruyan başımızdakiler cezasıda yok malesef ALLAH çocuklarımızı ve insanlarımız korusun
@kuntay1975 Sapıklık sizin kanınızda. Adamlar haber yapıyor tutuklanarak ceza evine gönderildi diyor siz hala bunları başımızdakiler koruyor diye iftira atıyorsunuz sapık olan sizsiniz bu adamdan da bir farkınız yok.
Sakaryada bu gibi olaylar normaldir. Bir kereden bir şey olmazx zihniyetiyle yönetilen bir ülke burası.
yemin ediyorum bunlar boşuna yaşıyor bu tür cahilleri idam edeceksin kötü örnek oluyorlar ulan ahmak cep telefonuyla çekim yapsan manda yavrusu bile anlar
vatandaşta hergün yeni bir fantazi türüyor allah sonumuzu hayır etsin ne diyim
esnaflığın yüz karası desem kömüre ayıp etmiş olurum. adi yaratık
Çok dindar olmanın faydaları.ülke hızla geriye doğru gidiyor.dindarlarin aklı fikri bel altında.
Bu adamı hapisre tuvaletten sorumlu bakan yaparlar artik..
tuvalete kamera yerleştirmekten ne zevk alıyorlar?pislik mi seyretmek hoşlarına gidiyor?
Neden muassır medeniyetler diyoruz çıkmak istiyoruz aydınlığa bunun gibi cahiller sapıklar kalmasın diye
@jan90 Muasır medeniyet dediğin ülkelerde tuvaletlerde kilit yok millet evde abisi kardeşi kızı oğlu annesi birbirinin yanında donunu indirip tuvalete oturuyor duyuyoruz oralarda yaşayanlardan. Muasır medeniyet TÜRKİYEdir. Gandhiye sorduklarında ne demişti. Muhabir: Batı medeniyeti hakkında ne düşünüyorsunuz Gandhi : Öyle bir medeniyet olmadığını düşünüyorum. Siz batı özentileri ülkenizin güzelliklerini üstünlüklerini göremiyorsunuz zira paraya tapıyorsunuz ve gelişmeyi sadece maddi bir meta sanıyorsunuz.
" İğrençlik" tek kelimeyle..cezası hafif olmamalı.
...
İddia edıyrum bu tarz yerlerın çok azında bu tür düzen yok
Diğer Haberler