KADIN

Kalça ve basen eritme hareketleri

Kalça ve basen eritme hareketleri

Kalça ve besen eritme hareketleriyle hayalinizdeki vücuda kavuşun!

Hayalinizdeki bikini vücuduna kavuşmak için harekete geçmenin tam vakti! Kişisel spor eğitmeni Ender İnal, Mynet Kadın okuyucuları için evde kalça ve besen eritme hareketlerini anlatıyor. İşte kalça ve basen eriten 2 mucize hareket...Evde kalça ve basen eritmek için hangi hareketler yapılır?

Kişisel spor eğitmeni Ender İnal, kalça ve basen eriten iki hareketi şöyle anlatıyor:

[Nasıl TV - Evde kalça ve basen eritmek için hangi hareketler yapılır?](http://www.nasil.tv/Evde-kalca-ve-basen-eritmek-icin-hangi-hareketler-yapilir)


Evde kalça ve basen eritme hareketleri ne kadar yapılmalı?

"Evde kalça ve basen hareketleri mutlaka gün aşırı çalışılmalıdır. Maksimum olarak haftada 3-4 güne denk gelir. Ama başlangıç noktasındaysanız 2 günü geçmemek gerekir. Bu sürede çalıştırılan kas grupları sizi belirli bir ağrı eşiğine getirecektir. Ardından antrenman günleri artırılabilir."

[Nasıl TV - Evde kalça ve basen eritme hareketleri ne kadar yapılmalıdır?](http://www.nasil.tv/Evde-kalca-ve-basen-eritme-hareketleri-ne-kadar-yapilmalidir)


Evde kalça ve basen eritme hareketi yaparken nelere dikkat edilmeli?

"Evde kalça ve basen hareketi yaparken, ortamda size sakatlık çıkarabilecek tüm ekipmanları kaldırmanız gerekmektedir. Sırtınızı ve omurganızı rahatlatacak bir örtüyü yere sermek gerekir. Sakatlanma riskinin ortadan kalkması için doğru hareketleri yapmak çok önemlidir. Egzersiz esnasında omurganın doğal konumunun bozulmaması gerekir."

[Nasıl TV - Evde kalça ve basen eritme hareketi yaparken nelere dikkat edilmelidir?](http://www.nasil.tv/Evde-kalca-ve-basen-eritme-hareketi-yaparken-nelere-dikkat-edilmelidir)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön