HABER

Kanseri ve domuz gribini yenen karışım!

Ege Lokmanı' olarak tanınan Bitkisel Tedavi Uzmanı Şevki Güngör, bitkisel destek alarak başta kanser ve domuz gribi olmak üzere birçok hastalıktan korunabileceğini söyledi.

Şevki Güngör, Manisa Kırkağaç'ta yaşayan babası Emin Güngür'ün 1956 yılında yaptığı bitki karışımının şimdiye kadar başta kanser olmak üzere birçok hastalığa şifa olduğunu belirtti. Şimdiye kadar binlerce kanser hastasının kendilerinin geliştirdiği şifalı bitki karışımıyla tedavi olduğunu ve iyileştiklerini ifade eden Güngör, karışımlarının bilimsel olarak da onaylandığını söyledi. Güngör, bitki karışımının sadece kanser değil, domuz gribinden de vücudu koruduğunu dile getirdi.

Domuz gribinden korunmak için öncelikle bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi gerektiğini, bunun da bitkilerle olduğunu kaydeden Güngör, siyasilerin yaptıkları açıklamalarla kafaları karışan ve domuz gribi aşısı olmaya korkan vatandaşların bu karışımı rahatlıkla tüketip gripten korunabileceklerini söyledi. Domuz gribinden koruyan bağışıklık sistemini güçlendirici özelliği bulunan macunu herkesin evinde rahatlıkla yapabileceğini belirten Bitkisel Tedavi Uzmanı Şevki Güngör, 1 kilo Sultan ana macunu, 1 kilo bal, 1 kilo keçi boynuzu pekmezi, 100 gram bitkisel karışım tozu, 100 gram öğütülmüş üzüm çekirdeği, 10 gram zerdeçal, 20 gram kenger tohumu, 100 gram ısırgan tohumu, 10 gram zencefil, 5 gram tarçın, 100 gram polen, 10 gram saf arı sütü, 20 gram çörek otu ile birlikte derin bir kap içinde karıştırıp sabah akşam dok karnına yenilirse vücuttaki kanser hücrelerini yok ettiğini ve hastalığın ilerlemesini durdurduğunu söyledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön