Kapalıçarşı'da kuyumcular hangi saatler arası açık? (2020) Mısır Çarşısı ve Kapalıçarşı kuyumcuları pazar açık mı?

İstanbul'un Fatih ilçesinde bulunan Kapalıçarşı hem yerli turistlerin hem de yabancı turistlerin uğrak yerlerinden birisi. Özellikle altın almak isteyenler mutlaka Kapalıçarşı'daki kuyumculara uğruyor. Altın alıp yatırım yapmak isteyenlerin ya da düğün dernek kurmak isteyenlerin sıklıkla uğradığı Kapalıçarşı kuyumcularının çalışma saatleri araştırılmaya başlandı. Mısır Çarşısı ve Kapalıçarşı'daki kuyumcular hangi saatler arası açık oluyor? Kapalıçarşı'da kuyumcular hangi saatler arası açık?

Kapalıçarşı'da kuyumcular hangi saatler arası açık? (2020) Mısır Çarşısı ve Kapalıçarşı kuyumcuları pazar açık mı?

Tarihi yarımadada bulunan Kapalıçarşı hem yerli turistlerin hem de yabancı turistlerin uğrak yerlerinden birisi. Beyazıt'ta bulunan Kapalıçarşı altın fiyatları açısından Türkiye'nin nabzını tutan bir merkez haline geldi. Özellikle altın almak isteyenler mutlaka Kapalıçarşı'daki kuyumculara uğruyor. Altın alıp yatırım yapmak isteyenlerin ya da düğün yapacakların sıklıkla uğradığı Kapalıçarşı kuyumcularının çalışma saatleri araştırılmaya başlandı. Mısır Çarşısı ve Kapalıçarşı'daki kuyumcular hangi saatler arası açık oluyor? Kapalıçarşı'da kuyumcular hangi saatler arası açık?

Kapalıçarşı'da kuyumcular hangi saatler arası açık?

Kapalıçarşı'ya giderek altın almak isteyen vatandaşlar Kapalıçarşı kuyumcuların çalışma saatlerini kontrol etmeden yola çıkmıyor. Tarihi yarımadada bulunan Kapalıçarşı İstanbul'a gelen yerli ve yabancı turistlerin en çok uğradığı noktalardan birisi olarak biliniyor. Özellikle altın almak için Kapalıçarşı'ya uğrayanlar, Kapalıçarşı kuyumcular saat kaçta açılıyor araştırmasını yapıyor. Kapalıçarşı'da kuyumcu dükkanlarının açılış saati değişiklik gösterebiliyor. Bazı kuyumcular dükkanlarını hafta için ve cumartesi günleri sabah 08:30'da Kapalıçarşı açılış saatlerinde açarken, bazıları ise saat 10:00 da bile açabiliyor. Kapalıçarşı'da kuyumcuların çalışma saatleri genellikle kapanış saatlerine göre değişebiliyor. Peki Kapalıçarşı'da kuyumcular saat kaçta kapanıyor? Kuyumcuların açılış saatleri 08:30 olduğunda kapanış saatleri 18:30 oluyor. Bazı kuyumcuların açılış saati 10:00 iken kapanış saati ise 19:00 oluyor. Kısacası Kapalıçarşı'da kuyumcular hafta içi ve cumartesi günleri 18:30 ile 19:00 saatleri arasında dükkanlarını kapatıyor.

Kapalıçarşı'da kuyumcular pazar günleri açık mı? Kapalıçarşı kuyumcuların hafta sonu çalışma saatler nasıl?

Kapalıçarşı'yı hafta sonu ziyaret etmek isteyenlerin en çok araştırdığı konuların başında, Kapalıçarşı hafta sonu kuyumcular açık mı ya da Kapalıçarşı kuyumcuların hafta sonu çalışma saatleri nedir sorusu geliyor. Cumartesi günleri Kapalıçarşı kuyumcuları sabah 08:30 ile 10:00 saatleri arasında mesaiye başlıyorken, akşamları ise 18:30 ile 19:00 saatleri arasında dükkanlarını kapatıyor.

Kapalıçarşı kuyumcuları cumartesi günü açık mı sorusunun cevabı olarak sabah 08:30 ve akşam 19:00'a kadar esnek çalışma saatleri olduğunu saatlerin kuyumcudan kuyumcuya değiştiğini belirtelim.

Kapalıçarşı pazar günleri açık mı araştıran vatandaşlar için, Kapalıçarşı'nın kuyumcular için pazar günleri kapalı olduğunu belirtelim. Pazar günleri Kapalıçarşı'ya giderek altın almak isteyenler mutlaka haberimizi detaylı olarak okusun.

Kapalıçarşı kuyumcuları resmi tatillerde açık mı?

Kapalıçarşı'ya giderek altın almak için resmi tatillerde fırsat kollayanların merak ettiği Kapalıçarşı resmi tatillerde açık mı sorusunun cevabını paylaşalım. Kapalıçarşı'da kuyumcular; 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 1 Ocak, 19 Mayıs, 1 Mayıs ve 15 Temmuz resmi tatil günlerinde buranın açık olduğunu belirtebiliriz. Kapalı Çarşı dini bayramlarda da açık oluyor.

Mısır Çarşısı'nda kuyumcular hangi saatler arası açık?

Koronavirüsün ardından altın fiyatlarının sürekli dalgalı olarak devam etmesi yatırım yapanları altın almaya yönlendirdi. Birçok kişi yeni yatırım aracı olarak altını görmeye başladı. Mısır Çarşısı'na giderek altın almak isteyen vatandaşlar Mısır Çarşısı kuyumcuların çalışma saatlerini kontrol etmeden yola çıkmıyor. Tarihi yarımadada bulunan Mısır Çarşısı İstanbul'a gelen yerli ve yabancı turistlerin en çok uğradığı noktalardan birisi olarak biliniyor. Özellikle altın almak için Mısır Çarşısı'na uğrayanlar, Mısır Çarşısı'nda kuyumcular saat kaçta açılıyor araştırmasını yapıyor. Mısır Çarşısı'nda kuyumcu dükkanlarının açılış saati değişiklik gösterebiliyor. Bazı kuyumcular dükkanlarını hafta için ve cumartesi günleri sabah 08:30'da Mısır Çarşısı açılış saatlerinde açarken, bazıları ise saat 10:00 da bile açabiliyor. Mısır Çarşısı'nda kuyumcuların çalışma saatleri genellikle kapanış saatlerine göre değişebiliyor. Peki Mısır Çarşısı'nda kuyumcular saat kaçta kapanıyor? Kuyumcuların açılış saatleri 08:30 olduğunda kapanış saatleri 18:30 oluyor. Bazı kuyumcuların açılış saati 10:00 iken kapanış saati ise 19:00 oluyor. Kısacası Mısır Çarşısı'nda kuyumcular hafta içi ve cumartesi günleri 18:30 ile 19:00 saatleri arasında dükkanlarını kapatıyor.

Mısır Çarşısı'nda kuyumcular pazar günleri açık mı? Mısır Çarşısı kuyumcuların hafta sonu çalışma saatler nasıl?

İstanbul'a gelerek altın alışverişini de yapmak isteyenlerin vazgeçemediği yerlerden birisi de Mısır Çarşısı. Genelde kuyumcuların olduğu nokta Kapalıçarşı olarak bilinir ama Mısır Çarşısı'nda da kuyumcular bulunmaktadır. Mısır Çarşısı'nı hafta sonu ziyaret etmek isteyenlerin en çok araştırdığı konuların başında, Mısır Çarşısı hafta sonu kuyumcular açık mı ya da Mısır Çarşısı kuyumcuların hafta sonu çalışma saatleri nedir sorusu geliyor. Cumartesi günleri Mısır Çarşısı kuyumcuları sabah 08:30 ile 10:00 saatleri arasında mesaiye başlıyorken, akşamları ise 18:30 ile 19:00 saatleri arasında dükkanlarını kapatıyor.

Mısır Çarşısı kuyumcuları cumartesi günü açık mı sorusunun cevabı olarak sabah 08:30 ve akşam 19:00'a kadar esnek çalışma saatleri olduğunu saatlerin kuyumcudan kuyumcuya değiştiğini belirtelim.

Mısır Çarşısı pazar günleri açık mı araştıran vatandaşlar için, Mısır Çarşısı'nın kuyumcular için pazar günleri kapalı olduğunu belirtelim. Pazar günleri Mısır Çarşısı'na giderek altın almak isteyenler mutlaka haberimizi detaylı olarak okusun.

Mısır Çarşısı kuyumcuları resmi tatillerde açık mı?

Özellikle tatillerde fırsat bulunarak ziyaret edilen Mısır Çarşısı hangi günler açık araştırdık. Mısır Çarşısı'na giderek altın almak için resmi tatillerde fırsat kollayanların merak ettiği Mısır Çarşısı resmi tatillerde açık mı sorusunun cevabını paylaşalım. Mısır Çarşısı'nda kuyumcular; 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 1 Ocak, 19 Mayıs, 1 Mayıs ve 15 Temmuz resmi tatil günlerinde buranın açık olduğunu belirtebiliriz. Mısır Çarşısı dini bayramlarda da açık oluyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler