KADIN

Karlie Kloss Swarovski'nin yeni marka elçisi olarak ışıldıyor

Swarovski, benzersiz ışıltısını dünya genelinde temsil etmesi için Karlie Kloss’u seçti.

Karlie Kloss Swarovski'nin yeni marka elçisi olarak ışıldıyor

Kreatif Direktör Nathalie Colin’in yorumu şöyle: “Karlie’nin yeni marka elçimiz olmasından büyük bir heyecan duyuyoruz. Göz kamaştırıcı güzelliğinin yanı sıra Karlie modernliği, tazeliği, kendine güveni ve içtenliği, yani bizim koleksiyonlarımızda yansıtmak istediğimiz her şeyi temsil ediyor.”

Bir moda ve yaşam tarzı ikonu, Klossy adlı YouTube kanalıyla deneyimli bir sanal ortam kişiliği, Kode With Karlie bursunun ardındaki beyin ve Karlie’s Kookies adlı kurabiye markasıyla hayırsever bir işkadını: Kloss bir süper modelden çok daha fazlası. Karlie’nin her biri ilham verici farklı yüzleri, ışıldamaya ve her gününü olağanüstü kılmaya hazır kadınlar için tasarladığı koleksiyonlarıyla, Swarovski markasını tam anlamıyla yansıtıyor. Karlie Kloss “Swarovski ailesine dahil olmak ve markanın ışıltılı ve benzersiz tasarımlarla kadınlara zarafet katmak konusundaki uzun geçmişinin bir parçası olmak benim için bir onur” diye konuşuyor.

/

Nathalie Colin’e göre Kloss, Swarovski’nin doğasına çok uygun: “Karlie, pek çok genç kadının örnek aldığı biri – sosyal medyayı çokça kullanması onu geniş bir kitle için ulaşılabilir kılıyor. Marka olarak ulaşılabilirlik her zaman DNA’mızın bir parçası olmuştur ve tüketicilerimize daha yakın olmak için her fırsatı değerlendiririz. Karlie’nin dijital dünya konusunda doğuştan bir sezgisi ve yeteneği var. Takılarımız hakkında ilham verici hikayeler paylaşması ve yaşamdaki o duygusal anları yakalaması için yaratıcılığını canlandırmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Tüm takım ona çoktan aşık oldu bile!”

Bu yepyeni sayfayı açmak amacıyla Karlie ve Swarovski YouTube ve Instagram dahil çeşitli sosyal medya kanallarında yayınlanan, Karlie’nin kişiliğini tüm ışıltısıyla yansıtan esprili bir video hazırladı. Videoda süper model, web kullanıcılarının en sık sorduğu sorulardan biri olan, markanın adını nasıl telaffuz edeceğini öğrenirken, doğal ve rahat havasında görüntüleniyor.

Karlie, Swarovski’nin son moda ve çağdaş evrenine büyüleyici kişiliğini ve içten gelen ışıltısını katmaya sezon boyunca devam edecek.

Swarovski
Swarovski rakipsiz bir kalite, el işçiliği ve yaratıcılık ürünü geniş bir portföy sunar. 1895 yılında Avusturya’da kurulan Swarovski, yüksek kaliteli kristal, gerçek değerli taş ve yapay taşın yanı sıra takı, aksesuar ve ışıklandırma gibi ürünlerin tasarımı, üretimi ve pazarlaması üzerinde çalışır. Bu yıl 121. yılını kutlayan ve beşinci nesil aile üyeleri tarafından yönetilen Swarovski Crystal Business, yaklaşık 170 ülkede 2.680’tan fazla mağazası, 26.000’in üzerinde çalışanı ve 2015 yılında elde ettiği 2.6 milyar Avro ciro ile tüm dünyaya erişen küresel bir işletmedir.
Swarovski Crystal Business, kardeş şirketleri Swarovski Optik (optik cihazlar) ve Tyrolit (kesme ve şekillendirme makineleri) ile birlikte Swarovski Group’u oluşturmaktadır. Group 2015 yılında 3.37 milyar Avro ciro elde etmiş ve 30.000’in üzerinde kişiye istihdam olanağı sağlamıştır. Şirketin kurucusu Daniel Swarovski’nin yardımsever ruhunu onurlandırmak üzere 2012 yılında Swarovski Foundation kurulmuştur. Misyonu yaratıcılığa ve kültüre destek vermek ve toplum refahının ve doğal kaynakların korunmasına yönelik çalışmalar gerçekleştirmektir.
www.swarovskigroup.com

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön