Kayınpederinin öldürdüğü iş kadını son yolculuğuna uğurlandı

Sarıyer Emirgan’da kayınpederi Kemal Yıldırır tarafından sokak ortasında silahla vurularak öldürülen iş kadını Yankı Özkan Yıldırır bugün son yolculuğuna uğurlandı.

Yıldırır’ın cenazesine kayınvalidesi Meryem Yıldırır da katıldı. Cenazeyi uzaktan takip eden Meryem Yıldırır’ın iki yakınının yardımıyla güçlükle yürüdüğü gözlendi. Yankı Özkan Yıldırır’ın Kurumsal İletişim Müdürlüğünü yaptığı enerji şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı Batu Aksay da cenazeye katılanlar arasında yer aldı. Zincirlikuyu Camii’ndeki cenaze törenine Yankı Özkan Yıldırır’ın eşi Orhan Yıldırır annesi Münevver Özkan başta olmak üzere çok sayıda arkadaşı katıldı.

Camide aynı anda 4 cenaze olunca kalabalık avluya sığmadı. Basın mensupların uzaktan görüntü almak zorunda kaldı. Öğle namazının ardından cenaze namazını kıldıran imam, Yankı Özkan Yıldırır’ın öldürülmesinin bütün Türkiye’yi üzdüğünü söyleyerek, dua etti.

42 yaşındaki Yankı Özkan Yıldırır’ın cenazesi Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verildi.

ACILI EŞTEN KAHREDEN İLAN

Genç kadının ölümünün ardından yasa boğulan eşi Orhan Yıldırır gazetelere duygusal bir ölüm ilanı verdi

'Mükemmel eş, güzel insan, eşsiz dost, iyi evlat, başarılı iş kadını, Mocca ve Jessie'nin her şeyi, yardımsever adil meleğim... Biricik YANKIM. sen hep çok sevdin ve çok sevildin, biliyorum ki şimdi en sevdiğimin yanındasın. Apansız, vedasız, tesellisi olmayan ani gidişinin yeri doldurulamayacak bir boşluk, tarifsiz acıyla, sonsuza dek kalbimde olacaksın. Seni seviyorum....' DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
iyilik yap denize at derler. hani ne oldu iyilik yaptı canından oldu. allah rahmet eylesin eşine ailesine allah sabır versin.
KAYINPEDERİN NE GAREZİ VARMIŞ GELİNİNE ACABA DA CANINA KAST EDİYOR? KONUŞARAK HALLETSEYDİ MESELE NE İSE. HERKES TE NE SİLAH MERAKLISI OLDU BU MEMLEKETTE. CANI SIKILAN SARILIYOR SİLAHINA GÖZÜNÜ KIRPMADAN VURUYOR KARŞISINDAKİNİ.NEREYE GİDİYORUZ BU ZİHNİYET İLENSONUMUZ NE OLUR DİYE DÜŞÜNEN YOK.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler