HABER

Kendi savaş uçağınıza sahip olun

Şaka değil gerçek çok yakında kendi savaş uçağınıza sahip olabileceksiniz.

Kendi savaş uçağınıza sahip olun
Saker’ın geliştirdiği askeri savaş uçaklarında esinlenen jet yolcu uçağı sayesinde dünyanın her yerine kendi savaş uçağınızla gidebileceksiniz.
Saker havacılığın geliştirdiği Saker S-1 modeli iş dünyasında kullanılan jet uçaklarını başka bir boyuta taşıyor. Savaş uçaklarından esinlenen tasarımıyla dikkat çeken Saker S-1, pilot ve yolcu olmak üzere 2 kişilik yolcu kapasitesine sahip. İş jetlerine alternatif olarak geliştirilen uçak 0.99 Mach hızına ulaşarak (1225Km) yolcu uçaklarının neredeyse 2 katı hızda yolculuk yapmanızı sağlıyor.
0.95 Mach seyir hızında yolculuk etmenizi sağlayan Saker S-1’da lüks yolcu uçaklarının konforu da sunulacak. Saatte 2.778km yol alabilen Saker S-1, 12.3 metre uzunluğa, 4.6 metre yüksekliğe ve 8 metre kanat açıklığına sahip. Maksimum yükle birlikte 2.720 kg ağırlığındaki uçakta, Williams FJ44-4 motoru görev yapıyor. 5 ile 7 milyon dolar arasında satışa çıkması beklenen uçağın üzerinde çalışmalar halen devam ediyor. Kişisel jet uçağı Saker S-1’i 2019 yılında gökyüzünde görebileceğiz.
[ ****](http://www.scroll.com.tr/114779/ucuz-iphoneun-diger-renkleri-ortaya-cikti/)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön