HABER

Kocasını gömdü eve geldi! Bulduğu notları okuyunca şaşkına döndü

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde kanser hastalığı nedeniyle hayatını kaybeden 2 çocuk babası Semih Aktolun'un, eşi ve çocuklarına yazdığı mektuplar ölümünden sonra ortaya çıktı. Dilek Aktolun, bulup gözyaşları içinde okuduğu mektupta kendisine, "Karıcığım, Allah'a emanet olun. Yas tutup karalar bağlamayın. Hayat devam ediyor ama çok kısa. Kıymetini bilin. Seni, sizi yalnız bırakacağım için özür dilerim" dedi.

Tekirdağ Çorlu'da özel bir firmada yönetici olarak çalışan Semih Aktolun'a (40) 2,5 yıl önce akciğer kanseri teşhisi konuldu. Ev kadını Dilek Aktolun ile evli, Nilüfer Duru (7) ve Elif Su (5) adında iki kız çocuk babası Semih Aktolun, aylarca tedavi gördü ancak cumartesi günü hayatını kaybetti. Dilek Aktolun, 7 yıllık eşini, çocuklarıyla birlikte gözyaşları arasında toprağa verdikten sonra evine döndü. Eşinin hastalığı sırasında kendisini iyi hissettiği dönemlerde aldığı defterde kızlarına notlar yazdığı aklına gelen Aktolun, defteri okuduğunda eşinin kendisi ve kızı Elif Su'ya ayrı ayrı mektup yazdığını gördü. Eşinin yazdığı mektupları ilk kez ölümünden sonra okuyan Aktolun, gözyaşlarına boğuldu.

Aileye son mektup...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 111 yorum
ALLAH RAHMET EYLESİN RABBİM GÜNAHLARINI AF ETSİN EŞİNE VE GÜZEL ÇOCUKLARA SABIRLAR VERSİN ÇOK ZOR ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERİ YAKAR
:(( ALLAH RAHMET ETSİN BEN BİLE AĞLADIM YAKINLARINA SABIR DİLİYORUM
Allah rahmet eylesin....
Geri Dön