HABER

Küçükçekmece'de alacak verecek davası kanlı bitti

Küçükçekmece'de ayakkabı işinde ortaklık yapan Ramazan Berktaş (36) ile Hilmi Karabacak (45) arasında alacak verecek meselesinden anlaşmazlık çıktı. Alışveriş merkezinde buluşan ikili arasında yaşanan tartışmada Berktaş, Karabacak'ı 4 yerinden bıçakladı. Öte yandan, Berktaş ve Karabacak'ın kasten yaralama suçundan kayıtları olduğu öğrenildi.

Küçükçekmece'de alacak verecek davası kanlı bitti

Kan donduran olay, dün akşam saatlerinde Küçükçekmece'de bulunan bir alışveriş merkezinde meydana geldi. Ayakkabı işinde ortaklık yapan Ramazan Berktaş ile Hilmi Karabacak arasında alacak verecek meselesinden anlaşmazlık çıktı. Konuşmak için alışveriş merkezinde buluşan ikili arasında kısa sürede tartışma çıktı. Bu sırada Berktaş, Karabacak'ı sol karın, sol baldır, sağ bilek üstü ve kafasının arka kısmından bıçakla yaraladıktan sonra kaçtı.

c82662e95f1447cc86b12bd71f07c5d8

Yaralı Karabacak'a ilk müdahaleyi çevredekiler yaptı. Daha sonra bildirilmesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi. Sağlık ekiplerinin, hastaneye kaldırdığı Karabacak'ın hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi.

Polis ekipleri Berktaş'ı kısa sürede yakaladı. Berktaş, emniyette verdiği ifadede karşı tarafın kalabalık olduğunu ve kendisini korumak için bıçağı rastgele salladığını ileri sürdü.

f611c154f68eea7aea2c36abd081af62

Öte yandan, Berktaş ve Karabacak'ın kasten yaralama suçundan kayıtları olduğu öğrenildi.

(DHA)

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler