Liseli Hayriye Nur, bulunduktan 15 gün sonra yeniden kayboldu

Antalya'da, kaybolduktan 18 gün sonra bulunup, ailesine teslim edilen Hayriye Nur Özyurt (16), yine ortadan kayboldu. 2 haftadır haber alınamayan Hayriye Nur'un annesi Meral Özyurt, kızının tehdit ve şantajla birileri tarafından korkutulduğunu iddia etti.

Liseli Hayriye Nur, bulunduktan 15 gün sonra yeniden kayboldu

Kepez ilçesi Kütükçü Mahallesi'nde oturan lise öğrencisi Hayriye Nur Özyurt, mart ayında "Markete gidiyorum" dedikten sonra ortadan kayboldu. Polisin yaptığı araştırma sonunda kaybolduktan 18 gün sonra bulunan ve 29 Nisan'da ailesine teslim edilen Hayriye Nur, 14 Mayıs günü saat 23.00 sıralarında yine kayboldu.

"TEHDİT VE ŞANTAJLA KORKUTULDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM"

Bu sefer kendilerine haber vermeden evden ayrılan kızının hayatından endişe ettiğini söyleyen Meral Özyurt, “Kızımın zor günler geçirdiğini biliyorum ama bazı şeylere de gücüm yetmiyor. Kızımın kötü niyetli birileri tarafından tehdit ve şantajla korkutulduğunu düşünüyorum. Kızım mecbur kalmasa evden gitmezdi. Muhtemelen kızımı zorlayanların ellerinde şantaj unsuru bir şeyler var. Böylece gitmeye mecbur kaldı. Kayıp başvurusunda bulundum ve BİMER'e şüphelendiğim kişileri yazdım. Ayrıca yarın şüphelendiğim kişiler hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacağım" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Aklı başında bir kız olsa, aynı şey tekrar etmez. Ben kızda bir gariplik olduğunu düşünüyorum.
bu tip kızlar birinden korkupta 2 kez kaçmaz aranıyor demekki ailesine yazık ne diyim geçmiş olsun.
tanimadigin magandalarla takilirsan olacagi bu
Allah o anne babaya yardım etsin
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler