HABER

Madde bağımlısı gençler trende dehşet saçtı: 3 yaralı

Madde bağımlısı gençler trende dehşet saçtı: 3 yaralı

Adapazarı-İstanbul seferini yapan trende, madde bağımlısı olduğu ileri sürülen kişiler, döner ve rambo bıçaklarıyla ikisi güvenlik görevlisi olmak üzere 3 kişiyi yaraladı.

Edinilen bilgiye göre, Adapazarı-İstanbul seferini yapan trende kimliği belirsiz kişiler, kendilerinden bilet isteyen kondüktör ve güvenlik görevlilerine saldırdı. Biletsiz yolculuk ettiğinden şüphelendiği yolculara bilet soran kondüktör, olay çıkaran gençler tarafından darp edilip bıçaklandı. Vagonda yaşanan kargaşa sesleri üzerine özel güvenlik görevlileri olay yerine geldi. Gençler, güvenlik görevlilerine döner ve rambo bıçaklarıyla saldırmaya başladı.

Olayda Mustafa Çuktur adlı özel güvenlik görevlisi parmağından, diğer güvenlik görevlisi Yusuf Gidik de omzundan yaralandı. Adının Tayfun olduğu bildirilen ve soyadı öğrenilemeyen kondüktör ise vücudunun çeşitli yerlerinden çok sayıda derin bıçak yarası aldı. Tren, Dilovası istasyonunda durunca saldırganlar kaçtı.

Gebze Fatih Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralılar, hemen tedavi altına alındı. Kondüktör, durumu ağır olduğu için Kartal Devlet Hastanesi'ne sevk edildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön