HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Malatya'daki depremde hayatını kaybetmişti! Acı detay ortaya çıktı

Mehmet Öztürk (35), Malatya'nın Yeşilyurt ilçesinde meydana gelen 5.6 büyüklüğündeki depremde yaşamını yitirdi. Öztürk'ün ağır hasarlı iş yerini boşaltırken enkaz altında kaldığı ortaya çıktı. Evli ve 2 çocuk babası olan Öztürk'ün ağır yaralı çıkarılan diğer 2 arkadaşının ise hastanedeki tedavisinin sürdüğü öğrenildi.

Malatya'daki depremde hayatını kaybetmişti! Acı detay ortaya çıktı

Yeşilyurt merkezli meydana gelen 5.6 büyüklüğünde depremde dün paylaşılan bilgilere göre ağır hasarlı 30 bina, yerle bir oldu ve çöken binaların çevresinde bulunan, ev veya iş yerlerine eşya almak için giren 12'si ağır, 140 kişi yaralandı, Bedih Kış (29) ile Mehmet Öztürk ise hayatını kaybetti.

5.6’LIK DEPREMDE, AĞIR HASARLI İŞ YERİNİ BOŞALTIRKEN ENKAZ ALTINDA KALIP, ÖLMÜŞ

Mehmet Öztürk’ün, 2 arkadaşı ile birlikte Dabakane Mahallesi'nde bulunan cep telefonu satışı yaptığı iş yerine elektronik eşyaları almak için girdiği sırada depreme yakalandığı ve çöken duvarın altında kaldığı ortaya çıktı. Evli ve 2 çocuk babası olan Öztürk'ün ağır yaralı çıkarılan diğer 2 arkadaşının ise hastanedeki tedavisinin sürdüğü öğrenildi.

5.6lik-depremde-agir-hasarli-is-yerini-bosaltirken-enkaz-altinda-kalip-olmus_7826_dhaphoto4

DUVAR ÜZERİNE YIKILIYOR VE VEFAT EDİYOR

Mehmet Öztürk'ün arkadaşı İrfan Yılmaz, "2 arkadaşı ile birlikte burada iş yerindeki eşyaları çıkarmak istiyorlar. O arada duvar üzerine yıkılıyor ve vefat ediyor. Diğer arkadaşları da zaten yoğun bakımda" dedi. (DHA)


Youtube


En Çok Aranan Haberler