HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mansur Yavaş'tan Başkentray'da abonman açıklaması! 'Güzel haberimiz var' diyerek duyurdu

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, başkentte geçerli olacak yeni uygulamayı duyurdu. Yavaş, gelişmeyi sosyal medya hesabından 'Güzel bir haberimiz var' sözleriyle paylaştı.

Mansur Yavaş'tan Başkentray'da abonman açıklaması! 'Güzel haberimiz var' diyerek duyurdu

Başkent Ankara'da banliyö treni Başkentray'da yeni bir düzenlemeye gidildi. Gelişmeyi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Twitter hesabından paylaştı. Yavaş'ın açıklamasına göre öğrenci abonmanları artık Başkentray'da da geçerli olacak.

thumbs_b_c_44eaef5e6fdee1a49a1d6f68bf9529c3

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla öğrencilerin kullandığı abonmanların bundan sonra TCDD Taşımacılık tarafından işletilen banliyö treni Başkentray’da da geçerli olacağını açıkladı. Kararın Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) toplantısında oy birliğiyle alındığını hatırlatan Başkan Yavaş, “Türkiye’nin en ucuz abonmanlarından birini kullanan öğrencilerimize güzel bir haberimiz var. UKOME toplantısında oy birliğiyle alınan kararla birlikte artık Başkentray’da da abonmanlarınız geçerli olacak. On binlerce öğrencimize şimdiden hayırlı olsun” dedi. (AA)

ChefGPT


En Çok Aranan Haberler