Market sahibi yakaladığı hırsızlara sopa ile dayak attı

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde müşteri gibi girdikleri marketten şampuan ve bir çift çorap çalan yabancı uyruklu iki şüpheli, işyeri sahibi tarafından yakalandı. Marketin deposuna götürülen şüphelileri sopa ile döven işyeri sahibi onları çağırdığı polise teslim etti.

Esenyurt'ta marketi bulunan Ayetullah Özalp, daha önce dükkanına gelen ve hırsızlık yaptığından şüphelendiği iki yabancı uyruklu kişi tekrar gelince onları uzaktan izlemeye başladı.

Özalp, güvenlik kameralarından takip ettiği şüphelilerin raflardan şampuan ve bir çift çorap alıp parasını ödemeden dışarı çıktığını görünce iki yakınıyla birlikte onları dışarıda yakalayarak, marketin deposuna götürdü.

Burada şüphelilere elindeki sopayla vuran Özalp, polisi aradı. Polis şüphelileri gözaltına aldı. Mahkemeye sevk edilen iki şüpheli, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Kaynak: DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 65 yorum
Ne şimdi bu sampuan çorap caldi diye adam mi öldürmek lazim.Sen mi adaleti saglayacan bu sekilde?
market sahibi abi sana hak veriyorum hırsızlık gercktn kötü bişey bunun bir izahatı olmaz ama eğer biras düşünürsk adam onca sy varken bir çift çorap birde şmpuan alıyor ben yaptgını savnmuyorm ama onca syin arasında sadce iki şeye yönelmsi belki ihtiyacı vardır sen bir insanlık yapıp dövcegine sorsaydın belkide bir insanı iyilkke güzslikle kötü yoldan alı koyardın
yaptığı doğru değil belli ki gerçekten ihtiyacı var
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler