Masal Tadında Odalar İçin Sevimli Beşikler

Bebek beşiği seçimi nasıl olmalıdır? Bebek beşiği seçimi yapılırken öncelikle, kaliteli malzemeden üretilmiş olmasına önem vermek gerekir. Kanserojen etkisi olduğu söylenen zararlı malzemelerin kullanılmamış olması önemli kriterlerden biridir. Yeni doğan bebeklerin sağlıklı gelişimleri için uyku düzenleri oldukça önemlidir. Deliksiz bir uykunun olmazsa olmazı arasında yatak seçimi yer alır. Bebek beşiği seçiminde önemli kriterler şunlardır;

Masal Tadında Odalar İçin Sevimli Beşikler

• Orta sertlikte ve ortopedik malzemeden üretilmiş bir yatak olması,
• Cilt dostu ürünler kullanılarak üretilmiş olması,
• Bebeğin hareketleriyle devrilmeyecek kadar sağlam olması,
• Parmaklıkları bulunan bir model ise, açılma mekanizmasının basit bir müdahale ile açılmaması, parmaklıkların arasının 2,5 cm'den dar, 6 cm'den geniş olmaması,
• Parmaklık seviyesinin en az 60 cm yükseklikte olması,
• Yatak kısmının ne çok sert ne de çok yumuşak olması,
• Yatak kısmında yıkanabilir bir koruyucu bulunması,
• Kolay temizlenebilir özelliklerde olması,
• Koku ve bakteri oluşumunu engelleyecek kumaş yapısına sahip olması.

En ucuz bebek beşikleri nerede bulunur?

Bebeklerin sağlıklı ve konforlu bir biçimde uyuyabilmeleri için ebeveynlerin bebek beşiği tercihi önemlidir. Bebek beşikleri konusunda karar verirken ebeveynler tarafından genellikle fiyat ve kalite performansı göz önünde tutulur. Anne babalar tarafından, markanın fiyat politikasından önce hangi malzemelerin kullanıldığı, malzeme özelliklerinin neler olduğu, ortopedik yapıya uygun olup olmadığı araştırılır. Bebeklerinin sağlığını düşünen ebeveynler için en fazla çeşit ve en ucuz bebek beşikleri bulabileceğiniz akakce.com sayfalarındaki beşik kullanıcı yorumlarını da dikkate alarak seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

beşik1

Bebeğiniz Beşiğini ve Odasını Barbie Ürünleri ile Süsleyin!

Yüksek standartlara uygun hazırlanmış ürünler, bütçe açısından yüksek bulunsa da kullanılan malzemelerin kalitesinden emin olmak isteyen pek çok ebeveyn, çocukları için lisanslı, belgeli ürün tercih etmektedir. Oyuncaklar, yatak ve nevresim takımları, giysiler, ayakkabılar sürekli olarak çocuklara temas eden ürünler oldukları için malzeme kaliteleri ve kullanılan malzemelerin niteliği oldukça önem taşımaktadır. Bebeğinizin beşiğini süsleyecek olan Barbie oyuncakları, aksesuarları ve Barbie dikdörtgen yastık gibi ürünlerde de sağlığa zararlı malzemeler kullanılmamıştır. Markanın, ürün ve aksesuarlarında tekstil, ahşap, plastik veya metal materyaller özenle seçilmektedir. Çocukların kimyasal ürün temasından kaçınan ebeveynler de, genel olarak ürün içeriklerinde bu noktaya dikkat etmektedir. Anne babalar, bebeklerine ürün satın alırken fiyat etiketinden önce ürün içeriğini araştırmaya başlamaktadır.

Akakce.com sitesinde aynı ürün için farklı satıcılar üzerinden bütçenize en uygun fiyata erişebilir ve aynı zamanda ürünler arasında filtre seçeneklerini kullanarak aradığınız ürüne kısa sürede erişme şansı yakalayabilirsiniz. Bebek odası için bebek beşiği, yatak, baza, nevresim takımı ve perde kombinlerine tek tıkla ulaşabilirsiniz. Bebek odasında belirlediğiniz temaya uygun olan ürünleri tek tek seçebilir ya da önceden belirlenmiş olan takım halindeki kombinleri değerlendirebilirsiniz. Akakce.com hızlı, güvenilir ve her bütçeye uygun alışveriş imkânı sunar. Ürün içeriklerini inceleyebilir, satıcılara soru sorabilir, aynı zamanda size en uygun teslimat ve ödeme koşullarını seçebilirsiniz. Çeşitli ödeme koşullarını ve taksit imkanlarını belirleyerek, aradığınız ürünü bütçenize en uygun şekilde atın alabilirsiniz. Aynı ürün için fiyat karşılaştırması yapabilir ve farklı ürünlerle kıyaslayarak ihtiyacınıza uygun olan ürünlere kolaylıkla erişebilirsiniz.

En çok tercih edilen bebek beşiklerine akakce.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

beşik3


Barbie Ürünleri

Çocukların çok sevdiği markalardan biri olan Barbie, eğlenceli ve rengarenk ürün tasarımlarına koleksiyonlarında sıklıkla yer vermektedir. Barbie ürünleri arasında oyuncak, ayakkabı, çanta, gömlek, elbise, oyuncak evler, nevresim takımı, bisiklet, scooter, oyun hamuru, paten gibi birçok farklı alanda çeşitli ürünler yer almaktadır. Tekstilden oyuncak kategorisine, giyim ve ayakkabıdan aksesuarlara kadar farklı kategorilerde Barbie ürünleri bulunmaktadır. Lisanslı olarak satın alınan ürünler, ebeveynler tarafından güvenle kullanılmaktadır. Ürünlerin tamamının ham maddeleri 1. kalite malzemeden üretilmektedir. Kullanılan boyalar ve diğer aksesuarların hepsi çocukların sağlığı için uygun olan materyallerden tasarlanmaktadır. Barbie ürünleri öncelikle oyuncak kategorisinde tanınmasına rağmen marka, ürün kapasitesini ve modellerini her geçen gün daha da genişletmektedir.

Çocuklarının dünyasında en güzel oyuncaklar arasında Barbie bebekler ve aksesuarları yer almaktadır. Bununla birlikte ürün gamının genişlemesiyle birlikte yalnızca oyuncak olarak değil ev ve yaşam kategorisinde de en sevilen markalar arasında yer alır. Markanın, yalnızca kız çocukların değil erkek çocukların da ilgisini çekecek geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Akakce.com'da Barbie kampanyaları ve indirimlerine dair birçok avantaj elde edebilirsiniz. Çocuklarınızın sevdiği masal kahramanı ile ilgili oyuncak, giyim, aksesuar, ev tekstili gibi lisanslı ürünlere ulaşabilirsiniz. Akakce.com sitesinde aynı ürüne birden fazla satıcı üzerinden farklı kampanyalar ve uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

barbi1

Barbie Ürünlerindeki Kampanyalarını Kaçırmayın!

Masallarla birlikte önce çocukların hayal dünyasına, ardından da evlere taşınan Barbie ürünleri ile çocuklarınıza mutlu olacakları bir ortam hazırlayabilirsiniz. Satın alacağınız ürüne göre Akakce.com sitesinde ürün filtrelerini kullanarak ihtiyacınız olan ürüne kısa sürede ulaşabilirsiniz. Çocuk odası için yatak, nevresim takımı, perde, abajur, masa lambası, çalışma masası, giysi dolabı gibi farklı ürünlere kısa sürede ulaşabilir ve ihtiyacınız olan ürünü en uygun fiyata satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Barbie markalı ürünler, lisanslı oldukları için standart ürünlere göre daha yüksek fiyatlarla satılmaktadır. Akakce.com'da düzenli olarak farklı satıcılar tarafından kampanyalar yürütülmektedir. Aynı ürün için farklı satıcılar üzerinden belirli kampanyaları ve indirim fırsatlarını takip ederek bütçenize uygun olan ürünü satın alabilirsiniz. Makul fiyatlarla, kaliteli ürünleri buluşturan akakce.com her ürün için farklı fiyat ve ödeme seçeneklerini, teslimat koşullarını tek bir sayfada toplar ve böylece tek tıkla güvenli alışveriş yapma olanağına sahip olabilirsiniz.

barbi2


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler