HABER

Mehmet Bekaroğlu yaptığı gaf için özür diledi

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'in Alman Maliye Bakanı Wolfgang Schaeuble ile çekilen fotoğrafını "Maliye Bakanları; biri Alman biri Türk. Ecevit'in hasta haliyle ABD Başkanı ile resmini yıllardır diline dolayanlara" sözleriyle eleştiren CHP İstanbul milletvekili Mehmet Bekaroğlu, Alman bakanın engelli olduğunu bilmediğini belirterek Twitter adresinden özür diledi. Bekaroğlu, "Gerçekten çok mahcup oldum, tekrar tekrar özür dilerim..." mesajını paylaştı.

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'in, Almanya Maliye Bakanı Wolfgang Schauble ile çekilmiş bir fotoğrafını Twitter adresinden paylaşan CHP İstanbul milletvekili Mehmet Bekaroğlu, fotoğrafın altına, "Maliye Bakanları; biri Alman biri Türk. Ecevit'in hasta haliyle ABD Başkanı ile resmini yıllardır diline dolayanlara" diye yazdı.

Kısa süre sonra paylaşımına gelen yorumlar üzerine hatasını fark eden Bekaroğlu, paylaşımını sildi ve özür mesajı paylaştı. Mehmet Bekaroğlu, "Alman Bakan'ın engelli olduğunu bilmemek benim için bir eksiklik, özür diliyor, paylaşımı kaldırıyorum. Gerçekten çok mahçup oldum, tekrar tekrar özür dilerim..." yazdı.

İşte o tweetler:

Geri Dön