HABER

Melih Gökçek havada mahsur kaldı! İşte Gökçek'in zor anları

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek turizmcilerle birlikte yaptığı Ankapark gezisinde hız treni olarak bilinen Roller Coaster'a bindi. Beraberinde gazeteciler de olan Gökçek, Roller Coaster'ın hareket etmesinden kısa süre sonra raylarda mahsur kaldı. 10 dakika boyunca sorunun giderilmesini bekleyen Gökçek, olayın ardından yaptığı açıklamada, "Rayda insan algıladı. Birine çarpma tehlikesi olarak algılıyor. Güvenliğin ne kadar kuvvetli olduğunu gösteriyor" dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in turizmcilere birlikte yaptığı Ankapark gezisinde ilginç bir olay yaşandı.

Gökçek İnşaatı devam eden eğlence parkı Ankapark'taki ‘Roller Coaster'a (lunapark hızlı treni) turizmciler ve gazetecilerle birlikte bindi. Roller Coaster hareket ettikten kısa bir süre sonra raylarda asılı kaldı.

Başkan Gökçek ve beraberindeki heyet 10 dakika kadar sorunun giderilmesini bekledi.

Olayın ardından açıklama yapan Gökçek, “Fotoğrafçılar yukarı çıktı. Bizle karşı karşıya gelince otomatik olarak sensör kilitliyor. Rayda insan algıladı. Birine çarpma tehlikesi olarak algılıyor. Güvenliğin ne kadar kuvvetli olduğunu gösteriyor” dedi.


Geri Dön