KADIN

Michael Jackson'un Yaşlı Hali

Michael Jackson'un Yaşlı Hali

Sanal dergi 'Colors Viral' ilk sayısını Michael Jackson'a ayırdı!

United Colors of Benetton, sıra dışı dergisi Colors’ın internet sitesi üzerinden yayınlamaya başladığı Colors Viral isimli sanal derginin ilk sayısını, “popun kralı” Michael Jackson’a ithaf etti. Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Michael Jackson’ı temsil eden fotoğrafların yer aldığı Colors Viral, “Kral ölmedi, anısı yaşadıkça, hafızalara kazınan sembollerle ve müziğiyle o da yaşamaya devam edecek.” mesajını veriyor. Yaratıcı yönetmenliğini Erik Ravelo’nun yaptığı dergide, Michael Jackson’ın mumlardan oluşturulan ölümsüzlük portresi, kendisiyle özdeşleştirilen ay yürüyüşüne gönderme yapan, bayrağın yas nedeniyle yarıya inmiş gösterildiği ünlü fotoğraf ve kralın sembolü haline gelen iki renkli ayakkabılar da yer alıyor.

Colors Viral’de, pop müziğinin kralı Michael Jackson’un yanı sıra, halen kollektif hayalgücümüzde yaşamaya devam eden Elvis Presley, Marilyn Monroe, Che Guevara, John Lennon gibi efsanelerin yaşlandırılmış portreleri de bulunuyor.

Benetton’un iletişim ve araştırma merkezi Fabrica’nın genç yaratıcı ekibi tarafından hazırlanan Colors Viral, gerçek bir dergi görünümünde, yeni ve çağdaş bir dil kullanılarak tasarlandı.

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.